22. augustaNová linka od spoločnosti RegioJet: Praha - Passau

Spoločnosť RegioJet prichádza s ďalšou novinkou v oblasti autobusovej dopravy. Po novej linke Praha-Temešvár je tu ďalšia, tentokrát do Nemecka. Spoj Vás odvezie do dvoch nemeckých miest, a to: Freyung a mesta na sútoku 3 riek, bavorský Passau. Previezli ste sa už na tejto novej linke?

čítať ďalej
  17. augustaRyanair prichádza s novými prestupovými letmi z Bratislavy

Írska nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair zavádza nové lety z nášho hlavného mesta. Novinkou sú prestupové lety cez Miláno – Bergamo do štyroch destinácií. O ktoré destinácie pôjde sa dočítate v článku.

čítať ďalej
  16. augustaWizzAir má nové pravidlá pre online checkin!

WizzAir si pre nás pripravil ďalšiu novinu! Akú? Prečítajte si náš dnešený článok, kde nájdete podrobnosti.

čítať ďalej
  14. augustaPROMO ceny cestovných lístkov

Čím skôr si cestovný lístok zakúpite, tým vyššiu zľavu od Eurolines dostanete. Zakúpte si cestovný lístok za zvýhodnenú promo cenu a preskúmajte tak európske mestá lacnejšie než kedykoľvek predtým.

čítať ďalej
  3. augustaCez víkend na kúpalisko autobusom

Ak máte chuť vyraziť k vode mimo hraníc Slovenska, tak maďarské kúpaliská sú rozhodne dobrá voľba. V článku Vám prinášame cestovné poriadky do maďarských kúpeľných miest. Dopravca premáva v soboty od 01.07.2017 do 02.09.2017. Zakúpiť si lístok môžete aj u nás v našom rezervačnom systéme. Tak hor sa za zážitkami a ochladením do blízkeho Maďarska.

čítať ďalej
  1. augustaNové autobusové linky RegioJet z Bratislavy do Maďarska a Rumunska

Od 28. júna premávajú autobusy RegioJet na novej linke Praha – Brno – Bratislava – Budapešť – Budapešť, letisko – Szeged – Arad – Temešvár/ a späť. Cestovné lístky sú v predaji aj v našom rezervačnom systéme.

čítať ďalej
  31. júlaWizzAir mení pravidlá prepravy batožiny!

Aj vy ste si pri kúpe letenky s WizzAir doteraz vždy povzdychli nad príplatkom za väčšiu príručnú batožinu? Máme pre vás skvelú správu. WizzAir vypočul svojich zákazníkov a zavádza zmeny v náš a váš prospech!

čítať ďalej
  27. júlaNová linka LEO EXPRESS Varšava - Budapešť už od 29.8.2017

LEO EXPRESS spúšťa od 29.8.2017 novú linku, ktorá bude denne premávať na trase Varšava – Krakov – Stará Ľubovňa – Kežmarok -Poprad – Prešov – Košice – Budapešť. Lístky sú už v predaji aj v našom rezervačnom systéme.

čítať ďalej
  26. júlaZ Košíc do USA už od 500 eur!

Využite PROMO ceny leteniek a spoznajte New York, Chicago či Los Angeles z Košíc lacnejšie ako inokedy predtým.

čítať ďalej
  19. júlaNezabudnuteľné atrakcie na Mallorce

V článku Vám prinášame hlavné atrakcie Mallorcy, ktoré si nemôžete nechať ujsť, ak toto leto dovolenkujete práve tu. V prípade, že dovolenku ešte nemáte zabezpečenú, radi sa o to postaráme.

čítať ďalej