13. júnaUžitočné informácie, ktoré sa Vám hodia pred návštevou Španielska

Myslíte si, že poznáte Španielsko? Možno Vás týmto článkom vyvedieme z omylu. Španielsko to sú pláže, býčie zápasy, siesty, sangria či slnečné lúče. V tejto krajine je toho však oveľa viac, ako len pobrežné strediská.

čítať ďalej
  8. júnaTipy na alternatívne letné plážové dovolenky

Prinášame sedem zaujímavých dovolenkových destinácii, ktoré Vás určite nadchnú. Ak nechcete bojovať medzi davmi ľudí a hľadať si miesto na pláži, kde si môžete rozprestrieť svoju osušku, tak Vám prinášame zopár lákavých dovolenkových destinácií v rôznych krajinách.

čítať ďalej
  7. júnaJe bezpečné dovolenkovať v Tunisku v roku 2017?

Je bezpečné dovolenkovať v lete v Tunisku? Čo potrebujete vedieť ak plánujete odcestovať na pár dní do Tuniska alebo už máte zakúpené letenky?

čítať ďalej
  30. májaViete odkiaľ a kam doletíte zo Slovenska s Wizz Air-om?

V článku sa dočítate užitočné informácie o batožine a taktiež sa dozviete, z ktorých slovenských miest Wizz Air lieta a kam.

čítať ďalej
  25. májaRyanair spustil predaj leteniek do Ameriky!

Najväčší nízkonákladový letecký prepravca, spoločnosť Ryanair, dnes spustil predaj leteniek z Madridu do Ameriky. Ako jedna z mála low-costových leteckých spoločností sa každým rokom posúva vpred a rozširuje svoju ponuku služieb pre cestujúcich.

čítať ďalej
  24. májaTOP mestá vo svete, ktoré si ľudia vyberajú pre svoj život a bývanie

V článku nájdete top miesta, v ktorých sa ľudia rozhodli žiť alebo vycestovať do nich. Prinášame Vám tie, ktoré obstáli najlepšie. Hodnotilo sa na základe rozličných kritérií.

čítať ďalej
  3. májaNajlepšie tipy na dovolenky s mamou v každom veku

Deň matiek je za dverami a ako ho lepšie stráviť než dovolenkou?! Vyberať si dovolenku môže byť náročné, ak cestujete s rodinou a navyše sa snažíte nájsť miesto, ktoré zaistí, že všetci, ktorých sa týka, budú mať čo vidieť a čomu sa venovať.

čítať ďalej
  25. aprílaPresťahovanie pobočky v ZOC Max Prešov

Viacerí ste určite zaznamenali, že pobočka našej kancelárie sa presťahovala v ZOC Max Prešov na prvé poschodie. Nachádzame sa v pasáži neďaleko kníhkupectva Panta Rhei a Pilsner Pubu.

čítať ďalej
  18. aprílaTOP 6 alternatívnych miest pre víkendové pobyty v Európe

Prinášame Vám zopár tipov na návštevu európskych miest, kde sa oplatí stráviť predlžený víkend. Tieto európske mestá Vám majú čo ponúknuť a rozhodne sa v nich nudiť nebudete.

čítať ďalej
  21. marcaKde stráviť veľkonočný predĺžený víkend?

Aj vám sa už zdá, že tohtoročnej zime sa veľmi nechce odísť a teplejšie počasie netrpezlivo očakávate, aby ste mohli znova vyraziť na potulky Európou? Máme pre Vás niekoľko osvedčených tipov, kam sa vybrať počas Veľkej Noci a mať možnosť zažiť tradičné či netradičné zvyky ostatných európskych národov.

čítať ďalej