Letenky Etihad Airways

  • Etihad Airways je vlajkovým národným dopravcom Spojených arabských emirátov. Spoločnosť bola zriadená v roku 2003 kráľovským dekrétom, so sídlom na medzinárodnom letisku v Abu Dhabi.
Lietadlo Etihad airways 2
Etihad prevádzkuje viac ako 1300 letov týždenne do 85 destinácii v 55 krajinách po celej Ázii, Afrike, Európe, Austrálii a Severnej Amerike. V Roku 2011 prepravila spoločnosť viac ako 8 300000 cestu­júcich. Od svojho vzniku Etihad Airways bola najrýchlejšie sa rozvíjajúcou spoločnosťou v dejinách letectva. Spoločnosť je taktiež držiteľom významného ocenenia World's Leading Airline, najlepšia letecká spoločnosť na svete. Toto ocenenie získala na World Travel Awards trikrát po sebe v rokoch 2009 – 2011.

Letecká spoločnosť zabezpečuje okrem osobnej dopravy aj nákladnú dopravu od roku 2004.

lietadlo etihad Airways
Etihad Airways ponúka svojim pasažierom ekonomickú triedu, business triedu a samozrejme aj prvú triedu, známu ako Diamond First Class. Letecká spoločnosť poskytuje svojím cestujúcim určitý štandard a kvalitu služieb vo všetkých leteckých triedach. Služby tejto spoločnosti môžete využiť aj prostredníctvom agentúry Nadosah.sk, kde si pohodlne rezervujete letenky spoločnosti Etihad Airways.

Akciové letenky Etihad Airways

Prečo rezervovať letenky Etihad Airways u nás?

  • Online rezervácia v slovenskom jazyku s možnosťou nezáväznej rezervácie
  • Najnižšie poplatky za vystavenie letenky
  • Telefonické a emailové rezervácie
  • Rôzne možnosti platby za letenku vrátane bankových prevodov, alebo platbou na faktúru

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

Meno:
E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Kontrolný text z obrázka