Predaj vstupeniek na 148. poschodie najvyššej budovy sveta Burj Khalifa v hlavnom návštevnom čase

Burj Khalifa je najvyššou budovou na svete s výškou 829.8 m, postavená v centrálnej časti Downtown Dubaj. Prinášame vám možnosť pozrieť sa na jedno z najmodernejších miest sveta z najvyššieho možného bodu.

Pôvodná cena: 159 €
Ušetríte: 29 €
Zľava:
24%

Cena:
- 130 € -
Rezervovať
Kúpené: 39x


Zažite ešte väčší zážitok z prehliadky v novootvorených priestoroch Burj Khalifa v Dubaji na 148. poschodí. Po príchode budete v skupinách vyprevadení k výťahu, ktorý vás vyvezie na 125. poschodie a odtiaľ druhým výťahom sa vyberiete na najvyššie dostupné poschodie. Na 148. poschodí na vás bude čakať občerstvenie vo forme čerstvých džúsov a koláčikov. Na poschodí si môžte užiť výhľad buď z klimatizovanej časti alebo priamo na vonkajšej plošine nad spievajúcou fontánou. Pri ceste späť je možné urobiť si krátku zastávku aj na vyhliadke na 124. poschodí. Vstup je možný každú hodinu od 13.00 do 19.00 hod

 • Vstupenka na vyhliadkovú plošinu najvyššie poschodie L148 + L125 At the Top, Burj Khalifa SKY pre 1 osobu.
 • Prehliadka z najvyššieho poschodia L148 + L125 At the Top, Burj Khalifa SKY
 • Prehliadka možná každú hodinu
 • Vstup medzi 13.00 – 19:00 hod. cena vstupenky 130 eur / osoba nad 4 roky
 • Vstupenku je potrebné zakúpiť na presný dátum a čas vstupu
 • Zmena dátumu a času vstupu po potvrdení nieje možná.
 • Lístky po vyplatení nieje možné stornovať
 • Cena je vrátane DPH a miestnych poplatkov.

Užitočné informácie pred návštevou Burj Khalifa:

 • Odloženie batožiny a detského kočíka: Kvôli pohodliu a bezpečnosti sú návštevníci povinní svoje tašky, a detské kočíky nechať odložené v Check miestnosti, ktorá sa nachádza v blízkosti horného vchodu. Veci si môžu vyzdvihnúť pri odchode.
 • Audio prehliadky zo sprievodcom: Návštevníci si môžu prenajať audio zariadenia so slúchadlami a vypočuť si tak fascinujúci príbeh navrhovania a budovania architektonického klenotu. Prehliadky sú k dispozícii vo viacerých jazykoch, ako angličtina, arabčina, francúzština, nemčina, španielčina ruština či japončina. Pre deti je k dispozícii špeciálne audio zariadenie. Toto zariadenie si môžete prenajať priamo pri vstupe za 25 AED.
 • Straty a nálezy: Ak by ste nejakým spôsobom prišli počas prehliadky o svoj majetok, obráťte sa na najbližšieho zamestnanca, alebo sa vráťte do priestorov chceck miestnosti. Na vrchole nemôže byť personál zodpovedný za stratené alebo odcudzené veci.
 • Prístup: Budova je zabezpečená bezbariérovými vchodmi a priestormi. Do budovy je povolený vstup aj pre zvieratá, prevádzajúce zdravotne postihnutých návštevníkov. Ostatné zvieratá majú však vstup do budovy zakázaný.
 • Zakázané veci: Kvôli bezpečnostným opatreniam je do budovy zakázané nosiť nasledovné predmety: alkohol, plechovky, spreje, sklenené fľaše, nože, výbušniny, strelné zbrane, chemické zbrane, vreckové nožíky a náradie, korčule alebo akúkoľvek obuv s kolieskami.

Návštevu Burj Khalifa vám môže ešte dlho pripomínať niektorý zo zaujímavých suvenírov zakúpených priamo na vrchole budovy. V obchode so suvenírmi nájdete všetko, oblečenie, tašky a klobúky, plagáty, fotky, dekorácie, modely budovy a rôzne prívesky. Ponúkané predmety sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Obchod je prístupný pre návštevníkov aj na prízemí budovy.