Aktuality o letenkách a cestovaní

  28. októbra 2020Transfer z Košíc do Viedne

Plánujete cestu z Viedne, no so zakúpením letenky váhate a premýšľate, ako sa na letisko dostanete? V našej ponuke nájdete aj nový pravidelný transfer na trase Košice – Viedeň letisko.

čítať ďalej
  29. júla 2020Na dovolenku už aj z Košíc

Cestovné kancelárie pokračujú v úspešnom obnovovaní charterových letov na dovolenky k moru. Tento týždeň pribudla ďalšia linka tentokrát z Košíc do Larnaky na Cyprus.

čítať ďalej
  27. júla 2020Ryanair hlási miliónové straty v tomto roku

COVID- 19 výrazne poznačil fungovanie spoločností po celom svete. Obrovské straty za posledné mesiace zaznamenala aj obľúbená letecká spoločnosť Ryanair.

čítať ďalej
  17. júla 2020ČSA obnovuje svoje lety z Prahy

K obnovovaniu letov sa pridala už aj spoločnosť ČSA. Počas leta obnoví lety do viac ako 18 destinácii a umožní tak Slovákom cestovanie s prípojom z Košíc do mnohých európskych miest.

čítať ďalej
  16. júla 2020Dlhoočakávané lety zo Slovenska do Chorvátska v predaji!

Na Slovensko sa po niekoľkých rokoch opäť vracia pravidelné letecké spojenie do Chorvátska.

čítať ďalej
  15. júla 2020Emirates obnoví lety z Prahy

Spojené Arabské Emiráty začali prijímať turistov. K obnoveným letom z Viedne tak opäť pribudne aj obľúbená pravidelná linka z Prahy do Dubaja.

čítať ďalej
  10. júla 2020Dovolenka na Liptove

Prinášame vám ďalší tip, kde stráviť tohtoročnú dovolenku. Región Liptov a okolie Demänovskej doliny je miesto, v ktorom si vďaka množstvu atrakcií, vodných plôch a možnostiam turistiky vyberie každý. Pozrite si niekoľko tipov.

čítať ďalej
  8. júla 2020United Airlines obnoví viac ako 25000 letov

Spoločnosť United Airlines oznámila výrazné obnovenie svojich vnútroštátnych a medzinárodných letov. Od začiatku augusta 2020 sa spustí 40 % všetkých letov.

čítať ďalej
  7. júla 2020Obnovenie letov z Bratislavy pokračuje

Z letiska v Bratislave sa po novom dostanete už aj do Grécka, Írska, talianskeho mesta Alghero či na Mallorku. Obnovovanie leteckých liniek z bratislavského letiska pokračuje.

čítať ďalej