6. septembra 2017Októberfest vo svete

200-ročná tradícia Októberfest-ov sa začína v tretí septembrový týždeň a končí prvú nedeľu v októbri. Tento rok festival začína v sobotu 16. septembra a končí 3. októbra – to sú najlepšie termíny na oslavu tohto najväčšieho svetového pivného festivalu.

čítať ďalej
  24. augusta 2017Služba dovoz/vyzdvihnutie z adresy na vybraných spojoch Tiger Express

Doobjednajte si službu odvoz, resp. vyzdvihnutie z adresy k Vášmu cestovnému lístku od dopravcu Tiger Expres. Využite pohodlný odvoz, resp. vyzdvihnutie z adresy s nadštandardnými službami.

čítať ďalej
  22. augusta 2017Nová linka od spoločnosti RegioJet: Praha - Passau

Spoločnosť RegioJet prichádza s ďalšou novinkou v oblasti autobusovej dopravy. Po novej linke Praha-Temešvár je tu ďalšia, tentokrát do Nemecka. Spoj Vás odvezie do dvoch nemeckých miest, a to: Freyung a mesta na sútoku 3 riek, bavorský Passau. Previezli ste sa už na tejto novej linke?

čítať ďalej
  17. augusta 2017Ryanair prichádza s novými prestupovými letmi z Bratislavy

Írska nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair zavádza nové lety z nášho hlavného mesta. Novinkou sú prestupové lety cez Miláno – Bergamo do štyroch destinácií. O ktoré destinácie pôjde sa dočítate v článku.

čítať ďalej
  16. augusta 2017WizzAir má nové pravidlá pre online checkin!

WizzAir si pre nás pripravil ďalšiu novinu! Akú? Prečítajte si náš dnešený článok, kde nájdete podrobnosti.

čítať ďalej
  14. augusta 2017PROMO ceny cestovných lístkov

Čím skôr si cestovný lístok zakúpite, tým vyššiu zľavu od Eurolines dostanete. Zakúpte si cestovný lístok za zvýhodnenú promo cenu a preskúmajte tak európske mestá lacnejšie než kedykoľvek predtým.

čítať ďalej
  3. augusta 2017Cez víkend na kúpalisko autobusom

Ak máte chuť vyraziť k vode mimo hraníc Slovenska, tak maďarské kúpaliská sú rozhodne dobrá voľba. V článku Vám prinášame cestovné poriadky do maďarských kúpeľných miest. Dopravca premáva v soboty od 01.07.2017 do 02.09.2017. Zakúpiť si lístok môžete aj u nás v našom rezervačnom systéme. Tak hor sa za zážitkami a ochladením do blízkeho Maďarska.

čítať ďalej
  1. augusta 2017Nové autobusové linky RegioJet z Bratislavy do Maďarska a Rumunska

Od 28. júna premávajú autobusy RegioJet na novej linke Praha – Brno – Bratislava – Budapešť – Budapešť, letisko – Szeged – Arad – Temešvár/ a späť. Cestovné lístky sú v predaji aj v našom rezervačnom systéme.

čítať ďalej
  31. júla 2017WizzAir mení pravidlá prepravy batožiny!

Aj vy ste si pri kúpe letenky s WizzAir doteraz vždy povzdychli nad príplatkom za väčšiu príručnú batožinu? Máme pre vás skvelú správu. WizzAir vypočul svojich zákazníkov a zavádza zmeny v náš a váš prospech!

čítať ďalej
  27. júla 2017Nová linka LEO EXPRESS Varšava - Budapešť už od 29.8.2017

LEO EXPRESS spúšťa od 29.8.2017 novú linku, ktorá bude denne premávať na trase Varšava – Krakov – Stará Ľubovňa – Kežmarok -Poprad – Prešov – Košice – Budapešť. Lístky sú už v predaji aj v našom rezervačnom systéme.

čítať ďalej