19. júla 2017Nezabudnuteľné atrakcie na Mallorce

V článku Vám prinášame hlavné atrakcie Mallorcy, ktoré si nemôžete nechať ujsť, ak toto leto dovolenkujete práve tu. V prípade, že dovolenku ešte nemáte zabezpečenú, radi sa o to postaráme.

čítať ďalej
  18. júla 2017Promo ceny do vybraných destinácií

Využite naše PROMO ceny leteniek so zľavou až do 15 percent do vybraných destinácií, ako je Dubaj či napríklad Zanzibar.

čítať ďalej
  14. júla 201710 tipov na najlepšie dovolenkové suveníry pre Vašich najbližších

Snažíte sa doniesť vhodný suvenír pre svojich blízkych z tohtoročnej dovolenky? Tento rok sa rozhodnite pre nejaký obzvlášť nezvyčajný darček venovaný Vašim najbližším – či už je to vzduch z NY alebo plechovku piva.

čítať ďalej
  10. júla 2017Pri kúpe letenky bonus: bezplatný vstup do jedného z TOP dubajských parkov

Naša cestovná kancelária ponúka svojim klientom bezplatný vstup do jedného z dubajských parkov a rezortov, ktorí letia z Viedne do Dubaja do 30. septembra 2017, pričom si však zakúpia letenky do 28. júla 2017.

čítať ďalej
  10. júla 2017Nové diaľkové linky LOT-u: z Budapešti priamo do New Yorku a Chicaga

Nové diaľkové linky LOT-u. Z Budapešti od 3. mája 2018 priamo do New Yorku a od 5. mája 2018 priamo do Chicaga!

čítať ďalej
  23. júna 2017Čo ponúkajú Kapverdské ostrovy?

Kape Verde alebo Kabo Verde – jedna z najhorúcejších destinácii už aj Slovákov. Nájdete tu snehobiele pláže, nádherné počasie a živú kreoloskú kultúru. Čo sa dá robiť na tomto krásnom ostrove Vám povieme v článku.

čítať ďalej
  22. júna 2017Top atrakcie KRAKOWA

Krakow je jedno z najkrajších miest v Poľsku. Mesto je lákavou destináciou pre víkendové pobyty nielen Európanov. Počas druhej svetovej vojny toto mesto nebolo nijako zničené, a tak si zachovalo svoje čaro a šarm.

čítať ďalej
  20. júna 2017TOP atrakcie Zadaru

Fantastické čerstvé morské plody, historické ruské zrúcaniny, rozpadajúce sa benátske architektúry, jedny z najzaujímavejších out-doorových umení v Strednej Európe. To je zoznam TOP atrakcií mestskej prehliadky Zadaru. Ozvláštnite si svoju dovolenku v Zadare našimi tipmi.

čítať ďalej
  20. júna 2017Rozprávkové hrady a zámky Európy, ktoré musíte vidieť

Inšpirujte sa k nájdeniu vlastného rozprávkového víkendu na hrade či zámku vo Francúzsku, či Taliansku. Výber Vašej víkendovej pevnosti necháme už len na Vás. :)

čítať ďalej
  15. júna 2017Zábava zdarma? Lacné výlety v Spojenom kráľovstve

Zostavili sme pre Vás rebríček zaujímavých programov na voľný čas, ktoré môžete realizovať v Spojenom kráľovstve. Pre dni trávené s rodinou až po vytrvalých fanúšikov Harryho Pottera. Každý si nájde niečo svoje. Máte aj vy radi Spojené Kráľovstvo? Ak ste odpovedali áno, tak náš článok je určite adresovaný aj Vám.

čítať ďalej