15. júna 2017Zábava zdarma? Lacné výlety v Spojenom kráľovstve

Zostavili sme pre Vás rebríček zaujímavých programov na voľný čas, ktoré môžete realizovať v Spojenom kráľovstve. Pre dni trávené s rodinou až po vytrvalých fanúšikov Harryho Pottera. Každý si nájde niečo svoje. Máte aj vy radi Spojené Kráľovstvo? Ak ste odpovedali áno, tak náš článok je určite adresovaný aj Vám.

čítať ďalej
  14. júna 2017Tipy na septembrové víkendy

September znamená pre všetkých školopovinných návrat do školských lavíc. Prezrite si však naše návrhy na voľné víkendy počas už chladnejšieho septembra. Prinášame horúce miesta, udalosti a plány na september.

čítať ďalej
  13. júna 2017Užitočné informácie, ktoré sa Vám hodia pred návštevou Španielska

Myslíte si, že poznáte Španielsko? Možno Vás týmto článkom vyvedieme z omylu. Španielsko to sú pláže, býčie zápasy, siesty, sangria či slnečné lúče. V tejto krajine je toho však oveľa viac, ako len pobrežné strediská.

čítať ďalej
  8. júna 2017Tipy na alternatívne letné plážové dovolenky

Prinášame sedem zaujímavých dovolenkových destinácii, ktoré Vás určite nadchnú. Ak nechcete bojovať medzi davmi ľudí a hľadať si miesto na pláži, kde si môžete rozprestrieť svoju osušku, tak Vám prinášame zopár lákavých dovolenkových destinácií v rôznych krajinách.

čítať ďalej
  7. júna 2017Je bezpečné dovolenkovať v Tunisku v roku 2017?

Je bezpečné dovolenkovať v lete v Tunisku? Čo potrebujete vedieť ak plánujete odcestovať na pár dní do Tuniska alebo už máte zakúpené letenky?

čítať ďalej
  30. mája 2017Viete odkiaľ a kam doletíte zo Slovenska s Wizz Air-om?

V článku sa dočítate užitočné informácie o batožine a taktiež sa dozviete, z ktorých slovenských miest Wizz Air lieta a kam.

čítať ďalej
  25. mája 2017Ryanair spustil predaj leteniek do Ameriky!

Najväčší nízkonákladový letecký prepravca, spoločnosť Ryanair, dnes spustil predaj leteniek z Madridu do Ameriky. Ako jedna z mála low-costových leteckých spoločností sa každým rokom posúva vpred a rozširuje svoju ponuku služieb pre cestujúcich.

čítať ďalej
  24. mája 2017TOP mestá vo svete, ktoré si ľudia vyberajú pre svoj život a bývanie

V článku nájdete top miesta, v ktorých sa ľudia rozhodli žiť alebo vycestovať do nich. Prinášame Vám tie, ktoré obstáli najlepšie. Hodnotilo sa na základe rozličných kritérií.

čítať ďalej
  3. mája 2017Najlepšie tipy na dovolenky s mamou v každom veku

Deň matiek je za dverami a ako ho lepšie stráviť než dovolenkou?! Vyberať si dovolenku môže byť náročné, ak cestujete s rodinou a navyše sa snažíte nájsť miesto, ktoré zaistí, že všetci, ktorých sa týka, budú mať čo vidieť a čomu sa venovať.

čítať ďalej
  25. apríla 2017Presťahovanie pobočky v ZOC Max Prešov

Viacerí ste určite zaznamenali, že pobočka našej kancelárie sa presťahovala v ZOC Max Prešov na prvé poschodie. Nachádzame sa v pasáži neďaleko kníhkupectva Panta Rhei a Pilsner Pubu.

čítať ďalej