Austrian spúšťa už aj diaľkové lety

Pred časom sme Vás informovali, že letecká spoločnosť Austrian Airlines obnovuje časť svojich letov v rámci Európy. Zdá sa, že sa im v tom darí a záujem cestujúcich rastie, keďže sa rozhodli obnoviť viacero ďalších letov.
austrian


Od začiatku júla začne Austrian Airlines prevádzkovať aj diaľkové medzikontinenálne lety. Stane sa tak prvýkrát po vyše troch mesiacoch. Cestujúci sa môžu tešiť na pravidelné priame lety z Viedne do Bangkoku, New Yorku, Chicaga či Washingtonu. Prvé tieto lety sú naplánované už na 1. júla.

Austrian ďalej oznámil aj rozšírenie letového poriadku po Európe, čo poteší najmä tých, ktorí sa predsa chystajú na dovolenku k moru. Od začiatku júla sa obnovia aj lety z Viedne do Bologne, Florencie, Záhrebu, na grécke ostrovy Korfu, Kos, Rhodos, Zakynthos či napríklad aj Santorini. Lety, ktoré letecká spoločnosť spúšťa a odbavuje v týchto dňoch budú od júla lietať ešte častejšie.

Od 22.6.2020 bude možné opäť lietať aj na trase Košice – Viedeň, ktorá predstavuje obľúbenú spojovaciu linku pre cestujúcich do destinácií po celom svete.
Letecká spoločnosť Austrian - nadosah.sk

Všetky lety si môžete už teraz rezervovať v našom rezervačnom systéme.

Vzhľadom na zvýšený dopyt po letenkách sa spoločnosť Austrian Airlines ďalej zameriava na obnovovanie ďalších liniek a zvyšovanie kapacity.