Kariéra v CK NADOSAH

Agentúra NADOSAH spol. s r.o. je na trhu cestovného ruchu od roku 2005.

  • Počas jedenástich rokov sme si vybudovali stabilný tím kvalifikovaných pracovníkov s odbornými znalosťami v oblasti predaja leteniek a cestovných služieb, ktorí sú pripravení každodenne spracovávať požiadavky našich klientov s profesionálnym prístupom.
  • Naša cestovná kancelária má dve pobočky v Prešove, kde nás môžu klienti navštíviť a zakúpiť si všetky cestovné služby hneď na predajnom mieste. Ďalej sa špecializujeme na online predaj leteniek, ubytovania, cestovných lístkov a zájazdov, kde je pre nás prioritná dobrá emailová a telefonická komunikácia s klientom.
  • Od našich pracovníkov požadujeme dobré komunikačné schopnosti, znalosť v oblasti cestovného ruchu, aktívnu znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka, ochotu a chuť učiť sa nové veci. Prax pri predaji leteniek a cestovných služieb je pre uchádzača veľkou výhodou. V súčastnosti sú naše pracovné pozície obsadené, ak však by nás Váš životopis a ochota pracovať zaujala, radi Vás v našom tíme privítame.

Ak máte chuť pracovať a rozvíjať sa v oblasti cestovného ruchu a predovšetkým predaja leteniek, svoj životopis nám môžete zasielať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára.

Žiadosť o zamestnanie

Kariéra v CK NADOSAH
Vaše meno: *
Telefónny kontakt: *
Email: *
Tu môžete nahrať svoj životopis: *
Tu môžete nahrať svoj motivačný list:
Poznámka:
Súhlas so spracovaním osobných údajov: *