Lyžiarske zájazdy – lyžovačky 2018/2019

lanovka zajazdy.nadosah.sk
Zimná lyžiarska sezóna 2018/2019 sa nezadržateľne blíži. Našu ponuku zájazdov sme v uplynulých dňoch rozšírili o aktuálne lyžiarske zájazdy a pobyty na Slovensku, v Rakúsku, Taliansku či Švajčiarsku. Na našej stránke nájdete mnoho hotelov a penziónov v jedinečných lyžiarskych strediskách. Z našej ponuky si vyberiete ubytovanie v rôznych cenových kategóriách. Na stránke nájdete aj širokú ponuku zájazdov organizovaných nemeckými a rakúskymi CK. Ponúkame vám príjemne rodinné penzióny a apartmány, hotely s kvalitnými službami a nadštandardné hotely aj pre náročnejších klientov.
online rezervácia lyžovačky
lyžovačka na mieru
  • Z našej ponuky si môžete vybrať ubytovanie v prímenom horskom prostredí lyžiarskych oblastí a taktiež vám ponúkame mnoho hotelov priamo pri lanovkách. Väčšina ponúkaných hotelov je spojená s wellnes a kúpeľmi, kde môžu návštevníci po vydarenej lyžovačke oddychovať a relaxovať.

Pokiaľ si neviete vybrať z širokej ponuky zájazdov ideálny lyžiarsky pobyt pre vás, stačí vyplniť nižšie uvedený formulár na základe ktorého vám pripravím ponuku lyžovačky podľa vašich požiadavok.

Vypracujeme Vám ponuku lyžovačky
Destinácia – Štát: *
Oblasť / vybrané lyžiarske stredisko.:
Ubytovanie s dalšími službami ( wellness, bazén, ..): *
Typ ubytovania:
Stravovanie: *
Vzdialenosť od svahu:
Termín a dĺžka pobytu: *
Počet dospelých cestujúcich : *
Počet detí:
Vek detí:
Poznámka:
Meno a priezvisko:
Email: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka
 

Viac informácii

Na vaše otázky radi odpovieme a všetky potrebné informácie Vám poskytneme aj:

  • telefonicky na 051/37 000 06, 0915 359 860, 051 749 54 89
  • emailom: zajazdy@nadosah.sk
  • cez chat systém umiestnený vľavo dole