Nová linka z Varšavy do Miami s LOT-om

lietadlo spoločnosti LOT
letecká spoločnosť LOT - nadosah.sk
  • Letecká spoločnosť LOT z Poľska prekvapila s novinkou. LOT predstavila nové spojenie z Varšavy do USA. Od 1. júna 2019 bude v prevádzke letecké spojenie na Floridu. Letieť do Miami sa bude 4× do týždňa, a to konkrétne v pondelky, stredy, piatky a soboty. Na tejto linke sa bude lietať Boeing-om B787–8 Dreamliner. Môžeme konštatovať, že spomínaný prípoj je veľmi vhodný hlavne pre cestujúcich zo strednej a východnej Európy.
  • Z Varšavy je odlet naplánovaný o 12:05 s príletom do Miami o 17:30 hod. miestneho času. Celkový čas letu predstavuje 11 hodín 25 minút. Klienti budú z Miami odlietať vždy večer o 20:05 hod. miestneho času, vo Varšave je prílet naplánovaný o 12:15 hod. miestneho času. Celkový čas letu predstavuje 10 hodín 10 minút.
  • Ceny leteniekKošíc do Miami v Economy Class sa pohybujú od 495 €, v Premium Economy Class od 1 196 € a v Business Class od 3 198€.
  • Vyskúšajte novú, v poradí 14. diaľkovú linku poľskej leteckej spoločnosti LOT. S kúpou leteniek Vám radi pomôžeme. Vyskúšajte služby a leťte s letenkami od CK NADOSAH.
interier 2  Dreamliner LOT - nadosah.sk
lietadlo LOT - Polish Airlines - nadosah.sk
interier Dreamliner LOT - nadosah.sk

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka