Obnovenie letov z Bratislavy pokračuje

Letisko Bratislava sa môže tešiť z postupného obnovovania letov. Letecká spoločnosť Ryanair, začala prevádzkovať opäť pravidelné linky do Grécka, Írska či talianskeho mesta Alghero.
Letisko Bratislava - nadosah.sk
K pravidelným letom do Bulharského mesta Burgas sa tak pridávajú ďalšie obľúbené destinácie. Ak si neviete predstaviť leto bez dovolenky pri mori, neváhajte a rezervujte si niektorý z dostupných letov ešte dnes.

Z Bratislavy je od teraz možné dostať sa priamym letom do Gréckych miest Corfu, a Thessaloniky. Z Bratislavy na Corfu lieta aktuálne priamy let každý utorok. Rovnako vždy v utorok večer je možné letieť späť z Corfu do Bratislavy.

Do mesta Thessaloniki je pravidelná linka z Bratislavy naplánovaná na každý pondelok o 15:15 hod z Bratislavy a späť rovnako v pondelok o 14:10 hod z Thessalonik.

Ďalšou obľúbenou destináciou, do ktorej sa môžte vybrať ešte toto leto, je Mallorka. Na tento vyhľadávaný dovolenkový ostrov je možné letieť z Bratislavy, a to dokonca dvakrát do týždňa. Z Bratislavy na Mallorku je možné letieť každý utorok a sobotu. Odlety sú naplánované na dopoludnie.
mallorca_nadosah

Spiatočný let je možný taktiež každý utorok a v sobotu v časoch 06:55 a 7:10 hod. ráno. Pri rozhodovaní, či sa vybrať na dovolenku na Mallorku vám určite pomôžu aj priaznivé ceny leteniek. Spiatočná letenka na Mallorku v najbližších týždňoch vás môže vyjsť aj menej ako 93 eur/ osoba.

Okrem dovolenkových destinácií Ryanair obnovil aj dlho očakávaný let z Bratislavy do Dublinu. Tento let si obľúbili najmä cestujúci, ktorí dochádzajú do Írska za prácou. Pravidelné lety z Bratislavy do Dublinu sú aktuálne naplánované 3× d týždňa, a to vždy v stredu, štvrtok a v nedeľu. Letenku z Bratislavy do Dublinu je aktuálne možné kúpiť už od 29 eur / za jeden smer.

Pokiaľ si z týchto destinácií neviete vybrať nevadí, neďaleké letisko Viedeň v súčastnosti ponúka viac dostupných letov. Spoločnosť Ryanair obnovila z letiska Viedeň skoro 70% svojich pôvodných letov.