Provízny predaj leteniek

Ponúkame vám možnosť spolupráce pri predaji leteniek cez našu internetovú stránku www.nadosah.sk. Môžete si tak zarobiť 10 € za každú osobu, ktorá si cez vás zaplatí u nás letenky. Túto formu spolupráce v oblasti provízneho predaja leteniek ponúkame cestovným kanceláriám, cestovným agentúram, internetovým serverom, ale aj firmám, ktoré napríklad nakupujú letenky pre svojich zamestnancov. Ak by ste mali záujem o spoluprácu, vyplňte jednoduchý, dole uvedený formulár. Po registrácií vám zašleme na podpis zmluvu o províznom predaji. Po podpise zmluvy vám pridelíme váš rezervačný odkaz a vyhľadávací formulár, ktoré si môžete umiestniť na vašich webových stránkach.

Výška odmeny

Odmena sa počíta za každú zaplatenú osobu vo výške 10 €. Provízia neprináleží v prípade, že letenky nebudú vyplatené, nebude uskutočnená rezervácia cez váš partnerský odkaz, alebo partnerský vyhľadávací formulár. Odmena sa vypláca pre všetky letecké spoločnosti, ktoré sú dostupné v našom online systéme.

Priebeh rezervácie

Každé kliknutie na partnerský odkaz, alebo vyhľadávanie z formuláru sa zapisuje do administrácie systému, ktorý eviduje zdroje návštev a v prípade rezervácie sa zapíše názov provízneho predajcu. Podľa týchto údajov sú následne evidované predaje a provízie. Kontrola rezervácií prebieha vždy začiatkom nového mesiaca a v prípade, že budete mať vytvorené rezervácie, pošleme vám k tomu výpis. Následne nám vystavíte faktúru, na základe ktorej vám bude odmena vyplatená.

Práca s rezerváciami leteniek

Každá vytvorená rezervácia je spracovávaná pracovníkmi našej kancelárie a v prípade platby sa posielajú letenky priamo na zadanú emailovú adresu. Samozrejmosťou sú faktúry do účtovníctva.

Platby za letenky

Po vytvorení vášho predajného konta je automaticky aktivovaná aj online platba kartou za všetky druhy leteniek a to bez poplatku navyše. Pre nízko nákladové spoločnosti ako Ryanair, Wizzair a iné, je platba kartou jediná možnosť úhrady. Pre klasické letecké spoločnosti je Austrian Airlines, Lufthansa, Air France a iné je možnosť úhrady aj bankovým prevodom, alebo v hotovosti na našich pobočkách.

Pokiaľ požadujete viac informácií, prosím kontaktujte nás:

Registračný formulár

Názov / Meno: *
V zastúpení:
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
IČO:
DIČ:
Platca DPH:
adresa pre umiestnenie odkazu: *
Meno: *
Email: *
Telefón:
Kontrolný text z obrázka
 

Zmluva o spolupráci: Zmluva – provízny predaj leteniek