Skupinová dovolenka na Slovenku

Tento rok je z každého pohľadu iný ako boli tie minulé. Menia sa spôsoby a možnosti cestovania, návyky ľudí a tiež priority pri výbere dovolenky. Viacero z Vás sa už teraz rozhodlo, že bude lepšie stráviť tohtoročnú dovolenku na Slovensku.
drevenice

Nielenže tak spoznáte nové a nádherné miesta, ale navyše podporíte aj miestne hotely a cestovný ruch. Čo ale robiť ak je vás viac? Chcete cestovať s partiou kamarátov alebo zobrať na dovolenku celú rodinu? Žiaden problém. Prinášame vám niekoľko tipov ako naplánovať dovolenku pre väčšiu skupinu tak, aby sa páčila každému.

Slovensko ponúka mnoho hotelov a apartmánov určených aj pre väčšie skupiny. Obľúbené sú hlavne lokality ako Liptov, Orava a samozrejme Tatry. Stačí si len vybrať či chcete stráviť dovolenku pri vode, v horách alebo si užívať wellness počas celého pobytu. Výhodu mnohých ubytovacích zariadení je aj široká škála doplnkových služieb.
tatry


Pri výbere ubytovania, ktoré má byť pre väčšiu skupinku Vám odporúčame zamerať sa na ubytovanie s vonkajším posedením. Hlavne v letných mesiacoch isto oceníte možnosť pogrilovať si priamo pri apartmáne alebo posedieť na priestrannej terase. Výhodou môže byť aj vlastná kuchynka. V súčastnosti takéto služby ponúka už mnoho ubytovacích zariadení s nádhernou okolitou prírodou, ktorá ešte viac spríjemní priateľské večerné posedenia.

Druhou vecou, na ktorú odporúčame myslieť pri výbere takejto dovolenky je aj možnosť voľnočasových aktivít. Predsa len, každý má rad niečo iné a nie vždy sa vám podarí vybrať vhodnú aktivitu pre všetkých účastníkov. Je preto lepšie pozrieť si zariadenie, ktoré ponúka ozaj širokú škálu oddychových, športových prípadne kultúrnych zážitkov.
karpatySkupinové dovolenky či už s priateľmi alebo rodinou majú vždy svoje čaro a samozrejme množstvo výhod. Azda najväčšou z nich je cena. Čím viac ľudí, tým môže hotel alebo ubytovacie zariadenie ponúknuť lákavejšiu cenu. Na prípravu skupinových dovoleniek sa zameriavame aj v našej cestovnej kancelárii, kde pracujeme s viacerými rezervačnými systémami, aby sme vám vedeli zabezpečiť tie najlepšie ponuky.

S radosťou Vám pripravíme ponuku presne podľa vašich požiadavok. Pri vyššom počte osôb sa budeme snažiť ponúknuť vám čo najvýhodnejšiu cenu za vašu dovolenku so skupinovou zľavou. Ku každému pobytu máme pre vás navyše pripravený malý darček.

Svoje požiadavky na pripravenie dovolenky na Slovensku podľa predstáv môžete posielať priamo cez náš kontaktný formulár na stránke.