TOP destinácie vhodné pre letné dobrodružstvo

Taghazout, Morocco

  • Taghazout je hippie plážové mesto, ktoré nikdy nestratilo svoj bohémsky štýl. Teraz je to jedna z najobľúbenejších surferských destinácii v Maroku a celkovo aj v Afrike. V Taghazoute je veľa surferských škôl alebo sa môžete zúčastniť na jednej z hodín jogy.
Maroko_nadosah

Cadiz, Španielsko

  • Rovnako ako mnohé španielske mestá aj Cadiz kombinuje kuchyňu z vlastných ulíc. Pláž Bolonia alebo tiež známa ako Tarifa je vhodná pre windsurfing, zatiaľčo El Zahara de los Atunes je vhodná na popíjanie vínka pod slnečníkom.

Phu Quoc, Vietnam

  • Phu Quoc zostáva pokojným pobrežným cieľom, ideálnym miestom na oddych pri bazéne. Pre tých, ktorí milujú turistiku je tu národný park Phu Quoc, ktorý pokrýva väčšinu severovýchodného cípu Phu Quoc. Phu Quoc je jedna z najlepších prázdninových destinácií.
Vietnam - nadosah.sk

Gozo, Malta

  • Gozo má krásne pláže, a ak túžite po mestskom živote, tak Valletta /hlavné mesto Malty/, je rušné stredoveké mesto prístavov. Je to jedno z najlepších miest na potápanie v Stredomorí vďaka jasným modrým vodám Malty, minimálnemu znečisteniu a morskému životu.
Malta_pristav_nadosah

Sardínia, Taliansko

  • Keď premýšľate o Taliansku, môžete si predstaviť Šikmú vežu v Pise, neapolskú pizzu či rímske Koloseum. Ale my pripomíname: ružové pláže v Sardínii, súostrovie národného parku a horské prostredie. Sardínia je hrdá na svoje ostrovné dedičstvo susediace vedľa Korziky uprostred Stredozemného mora. Prílet do Alghera znamená, že budete na severozápade krajiny len pár hodín od národného parku La Maddalena. So siedmimi veľkými ostrovmi a 55 menšími ostrovčekmi sú ideálne na plavbu pri zapadajúcom slnku s partnerom alebo priateľmi. Sardínia Costa Smeralda – Smaragdové pobrežie je ľahké navštíviť mestskou dopravou.

Tulum, Mexiko

  • Mesto Tulum má množstvo romantických hotelov, barov a kaviarní, kým pláž je vzdialená 10 minút. Tu nájdete biele piesočné pláže, plážové bary a butiky.

Murano, Taliansko

  • Murano bol benátsky sklársky ostrov, kde všetci výrobcovia skla museli žiť. Podobne Burano, susedný ostrov Murana, je známy ako čipkársky ostrov a známy svojimi pestro sfarbenými kamennými domčekmi.

Skiathos, Grécko

  • Koukenaries je ideálnym miestom na pobyt, ak chcete byť vzdialený od zhonu. Skiathos je malý ostrov. Reštaurácie sú tu ukryté pod listnatými stromami a medzi jasnými bielymi stenami, gréckymi alejmi, po chodníkoch sa prechádzajú mačky, akoby vlastnili mesto. Akonáhle nastúpite do auta, budete mať prístup k skrytým plážam a krásnym zátokám v meste Skiathos.

Kerala, India

  • Kerali nájdete 4* a 5* hotely, wifi a niektoré hotely majú aj bazény. V Kerale máte možnosť zúčastniť sa kurzov na varenie morských plodov, plaviť sa na dlhých lodiach. Kerala je známa aj pre svoj chutný čaj.
india