Transfer z Košíc do Budapešti

  • Letisko v Budapešti sa stáva čoraz obľúbenejšou odletovou či príletovou destináciou mnohých Slovákov, keďže je takpovediac „za rohom“. Cestovať do Budapešti autom, vlakom či autobusom môže byť častokrát komplikované a nie všetci máme možnosť využiť takúto dopravu. Práve pre tých z vás, ktorí sa do na letisko v Budapešti potrebujú prepraviť, máme v ponuke overený transfer, ktorý premáva na trase Košice – Budapešť a späť.
  • Tento transfer je cestujúcimi veľmi obľúbený a lístky naň sa častokrát vypredajú veľmi rýchlo. Kvalita služieb a vozového parku patrí k najlepším v tejto oblasti služieb. Spoločnosť má v ponuke pohodlné mikrobusy, skúsených šoférov a viacročné skúsenosti v tejto oblasti. V mikrobusoch je pripravených 8 miest pre zákazníkov s veľkým batožinovým priestorom tak, aby sa cesta stala pre zákazníkov čo najviac pohodlná.
  • Transfery do Budapešti a späť premávajú v oboch smeroch až šesťkrát denne a cestujúci, ktorí z Budapešti odlietajú skoro ráno, či priletia do Budapešti pred polnocou nemusia stráviť na letisku dlhé hodiny, keďže aj pre nich má prepravca transfer v ponuke.
  • Ako nástupné miesta boli zvolené také body, aby sa tam cestujúci vedeli bez problémov dostaviť. V Košiciach ide o parkovisko pred reštauráciou rýchleho občerstvenia na ulici Protifašistických bojovníkov, čo je hneď za rohom od autobusovej i vlakovej stanice. Nástupné miesto na letisku v Budapešti iste neprehliadnete, keďže sa nachádza priamo pri troch veľkých bielych stožiaroch na dolnom parkovisku.
nástupné miesto mikrobusu z Košíc do Budapešti na letisko
  • V smere z Košíc do Budapešti transfer odchádza denne o 01:00 hod., 04:00 hod., 06:00 hod., 09:00 hod., 12:00 hod. a 15:00 hod. Cesta mikrobusom trvá približne tri hodiny a tridsať minút a pred svojím odletom by ste mali byť na letisku najneskôr dve hodiny, takže pri rozhodovaní sa, ktorý transfer si vyberiete, na to určite nezabudnite. Na nástupnom mieste, ktoré je označené logom prepravnej spoločnosti, by ste mali byť najneskôr desať minút pred plánovaným odchodom mikrobusu.
  • Z Budapešti do Košíc transfer odchádza denne o 04:30 hod., 12:30 hod., 14:30 hod., 17:30 hod., 20:30 hod. a 23:55 – 00:30 hod. Pri výbere času transferu nezabudnite, že od príletu lietadla do plánovaného odchodu je potrebné mať dostatok času na to, aby ste si vyzdvihli batožinu a stihli sa dostaviť na nástupné miesto. Minimálny čas je stanovený na 60 minút. Výnimkou je transfer s odchodom 23:55 – 00:30 hod., ktorý je určený aj cestujúcim s príletom o 23:55 hod.
cassovia mapa nastupu terminal A nadosah.sk
  • Určite sa pýtate, čo sa stane, ak vám bude meškať let. Na každom cestovnom lístku je uvedené číslo priamo na dispečing a každý cestujúci, ktorému mešká lietadlo musí meškanie oznámiť dispečingu. Ak sa váš prílet posunie o malú chvíľku, mikrobus na vás vie počkať 20 minút. V prípade, ak je váš let odložený o taký čas, že svoj pôvodný transfer nestihnete, pracovníci dispečingu vás preložia na najbližší transfer, kde je ešte k dispozícii voľné miesto.
  • Cena cestovného lístka je 30 EUR za jednosmerný lístok a 60 EUR za spiatočný lístok. V tejto cene máte automaticky aj prepravu jednej príručnej batožiny a jednej batožiny na odovzdanie.
  • V prípade, že svoj cestovný lístok budete chcieť zmeniť alebo stornovať, je to možné za poplatok 5 EUR, ak tak urobíte najneskôr 48 hodín pred zakúpeným odchodom mikrobusu.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť nižšie v našom online systéme