Transfer z Košíc do Viedne

 • Medzinárodné letisko Viedeň – Schwechat je bývalým vojenským letiskom, ktoré sa nachádza približne 18 kilometrov od samotnej Viedne a približne 50 kilometrov od centra Bratislavy.
 • Cestovať do Viedne autom, vlakom či autobusom môže byť častokrát komplikované a nie všetci máme možnosť využiť takúto dopravu. Práve pre tých z vás, ktorí sa do na letisko vo Viedni potrebujú prepraviť, máme v ponuke novú linku transferu overeným prepravcom, ktorý premáva na trase Košice – Viedeň s medzizastávkou v Budapešti a späť.
 • Tento transfer bude cestujúcimi určite veľmi obľúbený a lístky naň sa častokrát vypredajú veľmi rýchlo. Kvalita služieb a vozového parku patrí k najlepším v tejto oblasti služieb. Spoločnosť má v ponuke pohodlné mikrobusy, skúsených šoférov a viacročné skúsenosti v tejto oblasti. V mikrobusoch je pripravených 6 miest pre zákazníkov s veľkým batožinovým priestorom tak, aby sa cesta stala pre zákazníkov čo najviac pohodlná.
 • Cena jednosmerného cestovného lístka na trase Košice – Viedeň letisko je 59 EUR/osoba. V cene cestovného lístka je 1 kus príručnej batožiny a 1 kus podpalubnej batožiny.
 • Cestovný lístok si môžete objednať telefonicky na +421 915 359 8­60 alebo +421 51 37 000 06, emailom na info@nadosah.sk alebo vyplňte objednávkový formulár, ktorý nájdete na konci tohto článku. Pre potvrdenie cestovného lístka je potrebná platba vopred.
 • Dĺžka transferu jednej cesty Košice – Viedeň letisko bude 6,5 hodiny, vrátane predpokladaných hraničných kontrol a medzizastávky na letisku v Budapešti. V prípade, ak na daný spoj nebude nahlásený žiaden cestujúci z/do Budapešti, táto zastávka sa vynechá.
 • Na trase z Košíc do Viedne bude transfer premávať o 01:00 hod., 06:00 hod. a 09:00 hod.
 • Na trase z Viedne do Košíc bude transfer premávať o 09:30 hod., 13:30 hod. a 17:30 hod.
 • Nástupné miesto v Košiciach je parkovisko McDonald´s oproti Auparku. V rámci centra Košíc a okolitých sídlisk je možné požiadať aj o nástup na inej adrese za poplatok 5 EUR. Pri odchode z Košíc mikrobus na cestujúcich počká maximálne 10 minút. Výstup v Košiciach v rámci centra a okolitých sídlisk je už v cene cestovného lístka.
nástupné miesto mikrobusu z Košíc do Budapešti na letisko
 • Nástupné miesto na letisku vo Viedni je v príletovej hale (pri McDonald´s). Pri odchode z letiska vo Viedni vie mikrobus cestujúceho počkať maximálne 15 minút.
Príletová hala Viedeň letisko
 • Zmenu dátumu alebo času už zakúpeného cestovného lístka je možné nahlásiť najneskôr 24 hodín pred pôvodným dátumom a časom transferu, takáto zmena je bez poplatku. V prípade, ak by ste v deň transferu nestíhali svoje zakúpené spojenie, je potrebné, aby ste sa skontaktovali priamo s dispečingom, či je existuje možnosť preloženia na nasledujúci spoj. Automatické preloženie nie je možné.
 • CK Nadosah, spol. s r.o. ani prepravnej spoločnosti Cassovia Expres s.r.o. nevznikajú žiadne následky v prípade, ak cestujúci zmešká rezervované spojenie v prípade meškania lietadla. Minimálny čas na prestup pred odletom sú 2 hodiny a po prílete je 1 hodina. Úhradou cestovného lístka cestujúci potvrdzuje, že danú skutočnosť vzal na vedomie. Kratší čas na prestup je na vlastnú zodpovednosť cestujúceho.
 • Storno cestovného lístka je povolené iba viac ako 24 hodín pred odchodom za storno poplatok 5 EUR/osoba/smer. V prípade storna menej ako 24 hodín pred plánovaným transferom je storno poplatok 100%. Lehota na vrátenie finančných prostriedkov je 30 dní.

Pošlite nám objednávku cestovných lístkov

Transfer Košice – Viedeň
Aký transfer požadujete: *
Nástupná zastávka: * Tu uveďte miesto vášho nástupu.
Výstupná zastávka: * Tu uveďte miesto vášho nástupu.
Dátum prvej cesty: * Tu uveďte dátum prvej cesty.
Čas prvej cesty: *
Čas spiatočnej cesty:
Počet osôb: * Uveďte počet osôb.
Vaše meno: *
Váš telefón: *
Váš email: *
Doplňujúce informácie: Tu nám uveďte všetky mená cestujúcich.
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://www.nadosah.sk/…bnych-udajov
Kontrolný text z obrázka