Letenky Air Canada

  • Air Canada je najväčšou leteckou spoločnosťou a národným dopravcom v Kanade. Spoločnosť bola založená v roku 1936 a jej základňa sa nachádza v Montreal, Quebec. Taktiež je zakladajúcim členom Star Alliance. Hlavným rozbočovačom je Toronto Pearson Medzinárodné letisko, ktoré sa nachádza v Mississauga v Ontariu. Flotila leteckej spoločnosti sa skladá z 204 lietadiel. Väčšina lietadiel je v súčastnosti vybavená novým interiérom.
letecká spoločnosž Air Canada - nadosah.sk

Cestujúci na medzinárodných letoch si môžu vybrať z dvoch tried a to prvej triedy a ekonomickej. Pri domácich letoch a krátkych trasách je možné vybrať si ekonomickú alebo executive triedu. Air Canada poskytuje okrem osobných letov aj nákladnú prepravu, ktorú zabezpečuje Air Canada Cargo. Okrem nákladnej prepravy má Air Canada aj dcérsku spoločnosť Air Canada Vacations, Air Canada Jetz a Air Canada Express.

Air Canada prevádzkuje lety do 178 destinácii po celom svete. V rámci osobnej prepravy je spoločnosť desiatou najväčšou na svete vzhľadom na počet destinácii, do ktorých prevádzkuje svoje lety. Spolu s dcérskymi spoločnosťami ponúka Air Canada priemerne 1370 letov denne. Letenky spoločnosti Air Canada sú v súčastnosti dostupné takmer po celom svete.

Akciové letenky Air Canada

  • Online rezervácia v slovenskom jazyku s možnosťou nezáväznej rezervácie
  • Najnižšie poplatky za vystavenie letenky
  • Telefonické a emailové rezervácie
  • Rôzne možnosti platby za letenku vrátane bankových prevodov, alebo platbou na faktúru

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka