Letenky China Airlines

China Airlines je vlajkovým dopravcom čínskej republiky a je to najväčšia letecká spoločnosť v Taiwane. Spoločnosť je vo vlastníctve čínskeho letectva. Spoločnosť svoje lety využíva prevažne v ázijských krajinách, no aj napriek tomu v súčastnosti prevádzkuje svoje lety na štyroch kontinentoch. Spolu ide o viac ako 107 destinácií v Ázii, Európe, Oceánií a Severnej Amerike. Spoločnosť má taktiež silné zastúpenie v južnej, juhovýchodnej a východnej Ázii.
letecká spoločnosť China Airlines - nadosah.sk

Spoločnosť vznikla v roku 1959. Jej dcérskou spoločnosťou je Mandarian Airlines. China Airlines prevádzkuje svoje lety z medzinárodného letiska v Taiwane, a od roku 2008 tu začali fungovať pravidelné charterové lety do Číny. Na našej stránke si môžete rezervovať letenky tejto spoločnosti.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka