Letenky do Perthu

Letenky z iných krajín

Najlacnejšie letenky do Perthu

Základné informácie o meste Perth

Perth je hlavným mestom štátu Západná Austrália. Je najväčším mestom štátu a štvrtým najľudnatejším v celej Austrálii. Perth je významným obchodným a administratívnym centrom štátu. Mesto je taktiež významným kultúrnym centrom. Nachádza sa tu najväčší vnútro-mestský park na svete Kings Park. Perth je sídlom aj viacerých múzeí a galérii. Medzi najznámejšie patrí významné námorné múzeum Western Australian Maritime Museum v Fremantle a tiež Galéria výtvarného umenia Západnej Austrálie.

Základné informácie o letisku Perth

Letisko Perth je hlavným letiskom v Západnej Austrálii. Nachádza sa na okrajovej časti mesta Perth. Letisko je štvrtým najvyťaženejším v Austrálii. Odbavuje lety do 77 destinácii cez 37 pravidelných leteckých spoločnosti. Na letisku sa nachádzajú tri hlavné terminály a jeden menší ktorý sa využíva prevažne pre charterové lety ťažobných spoločností. Pre medzinárodné lety je určený terminál 1. Terminál 2 je určený pre domáce lety spoločnosti Qantas a pre vnútroštátne lety spoločnosti Jetstar. Terminál 3 je využívaný pre domáce lety.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka