Letenky Etihad Airways

  • Etihad Airways je vlajkovým národným dopravcom Spojených arabských emirátov. Spoločnosť bola zriadená v roku 2003 kráľovským dekrétom, so sídlom na medzinárodnom letisku v Abu Dhabi.
Lietadlo Etihad airways 2
Etihad prevádzkuje viac ako 1300 letov týždenne do 85 destinácii v 55 krajinách po celej Ázii, Afrike, Európe, Austrálii a Severnej Amerike. V Roku 2011 prepravila spoločnosť viac ako 8 300000 cestu­júcich. Od svojho vzniku Etihad Airways bola najrýchlejšie sa rozvíjajúcou spoločnosťou v dejinách letectva. Spoločnosť je taktiež držiteľom významného ocenenia World's Leading Airline, najlepšia letecká spoločnosť na svete. Toto ocenenie získala na World Travel Awards trikrát po sebe v rokoch 2009 – 2011.

Letecká spoločnosť zabezpečuje okrem osobnej dopravy aj nákladnú dopravu od roku 2004.

lietadlo etihad Airways
Etihad Airways ponúka svojim pasažierom ekonomickú triedu, business triedu a samozrejme aj prvú triedu, známu ako Diamond First Class. Letecká spoločnosť poskytuje svojím cestujúcim určitý štandard a kvalitu služieb vo všetkých leteckých triedach. Služby tejto spoločnosti môžete využiť aj prostredníctvom agentúry Nadosah.sk, kde si pohodlne rezervujete letenky spoločnosti Etihad Airways.

Prečo rezervovať letenky Etihad Airways u nás?

  • Online rezervácia v slovenskom jazyku s možnosťou nezáväznej rezervácie
  • Najnižšie poplatky za vystavenie letenky
  • Telefonické a emailové rezervácie
  • Rôzne možnosti platby za letenku vrátane bankových prevodov, alebo platbou na faktúru

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka