Letenky Eurowings

Akciové letenky Eurowongs

Eurowings je nízko nákladovou leteckou spoločnosťou, ktorá je vo vlastníctve spoločnosti Lufthansa. Jej sídlo je v Kolíne nad Rýnom v Nemecku. Spoločnosť bola vytvorená v roku 1997, kedy Eurowings vytvoril nízko nákladové oddelenie ktoré pod názvom Eurowings pôsobí od roku 2002.
letecká spoločnosť Germanwings - nadosah.sk

Letecká spoločnosť prevádzkuje svoje základne na letisku Kolín, Berlín Schönefeld, Hanover, Dortmund a Stuttgart. Spoločnosť z týchto základní vypravuje lety do viac ako 86 destinácií. Počas letu si cestujúci môžu prostredníctvom služby Sky Bistro zakúpiť nápoje či jedlo z palubnej ponuky. Spoločnosť taktiež zabezpečuje časopis s názvom GW(dvojmesačník v nemeckom a anglickom jazyku), ktorý ponúka cestujúcim zaujímavé informácie nielen o spoločnosti ale aj o destináciách do ktorých spoločnosť cestujúcich prepravuje. Na našej stránke si môžete rezervovať letenky tejto spoločnosti za výhodné ceny.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka