Letenky Flydubai

Akciové letenky Flydubai

flydubai letenky nadosah.sk
  • Nízkonákladová letecká spoločosť Flydubai začala prvý krát lietať v roku 2009. Svoju základňu má na Medzinárodnom letisku v Dubaji. Odvtedy rozšírila svoje letecké linky, a z Dubaja lieta do 86 rôznych destinácií. Výnimkou nie je ani naše letisko v Bratislave, kedy svoj prvý let zrealizuje v decembri 2014. Let z Bratislavy do Dubaja potrvá približne 5 hodín a 30 minút. Let z Dubaja do Bratislavy bude trvať 6 hodín a 10 minút. Počas zimy bude linka prevádzkovaná trikrát do týždna a to v utorok, stredu a sobotu, Boeingom 737–800, ktorý má kapacitu 189 voľných miest. Flydubai svojim cestujúcim poskytne kvalitný palubný servis a bezproblemový let.
Jedlo na palube Flydubai nadosah.sk

Flydubai vám na linkách Praha – Dubaj a Bratislava – Dubaj ponúka na palube lietadla teplé jedlo, ktoré je zahrnuté v cene letenky. Na nadväzujúcich letoch z Dubaja bude cestujúcim ponúknutý na palube lietadla studený bufet a občertvenie, ktorý bude za poplatok.

Prečo rezervovať letenky Flydubai u nás?

  • Online rezervácia v slovenskom jazyku s možnosťou nezáväznej rezervácie
  • Najnižšie ceny na internete
  • Telefonická a emailová podpora
  • Rôzne možnosti platby za letenku vrátane bankových prevodov
  • Nezáväzná 24 hodinová rezervácia letenky

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka