Letenky TAP Portugal

  • TAP Portugal je národnou leteckou spoločnosťou Portugalska. Bola založená v roku 1945. Oficiálnym názvom je Transportes Aéreos Portugueses. Sídlo spoločnosti sa nachádza v areáli letiska Portela v Santa Maria dos Olivais, v Lisbone. V roku 2011 bola TAP Portugal hodnotená ako najbezpečnejšia letecká spoločnosť v západnej Európe a štvrtá najbezpečnejšia na svete.
letecká spoločnosť TAP Portugal - nadosah.sk

TAP Portugal prevádzkuje svoje lety do viac ako 80 destinácii v 36 krajinách sveta. Hlavné stredisko v Lisabone je pre európsku bránu dôležitým bodom na križovatke s Afrikou, Severnou a Južnou Amerikou. Približne 2000 letov týždenne prevádzkuje TAP Potrugal s flotilou 55 lietadiel Airbus. Okrem osobnej prepravy TAP Portugal prevádzkuje aj náklade lety. Spoločnosť ponúka cestujúcim na výber z dvoch tried a to tap executive a ekonomickej triedy. Dcérskymi spoločnosťami sú letecká spoločnosť Portugália a PGA Express.

V roku 2011 označil Global Traveler Magazine spoločnosť TAP Portugal ako najlepšiu leteckú spoločnosť v Európe.

Prečo rezervovať letenky TAP Portugal u nás?

  • Online rezervácia v slovenskom jazyku s možnosťou nezáväznej rezervácie
  • Najnižšie poplatky za vystavenie letenky
  • Telefonické a emailové rezervácie
  • Rôzne možnosti platby za letenku vrátane bankových prevodov, alebo platbou na faktúru

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka