Letenky z Bratislavy do Malagy

Prvý chartrový let z Bratislavy do Malagy v novom roku je naplánovaný na 10. júna 2018. Posledný let z Malagy do Bratislavy je 16. septembra 2018

  • Cena spiatočnej letenky je od 282 eur /osoba so všetkými poplatkami. V cene letenky je batožina na odovzdanie do 15 kg a príručná batožina do 8 kg.

Letenky si môžte u nás aj nezáväzne rezervovať až na 24 hodín. Počet miest na každej linke je obmedzený a cena jednotlivých leteniek sa môže podľa obsadenosti meniť.

Pri zakúpení leteniek pre rodiny a väčšie skupiny možnosť využitia skupinovej zľavy. Svoje požiadavky na takéto letenky nám môžte zasielať na email info@nadosah.sk alebo nás kontaktujte telefonicky: 051/3700006, Orange 0915 359 860.

Vaše otázky

  • Chcela by som sa informovať, či je možné letieť z Bratislavy do Malagy aj v mesiaci máj? Je táto linka dostupná aj mimo letnej sezóny?
  • Linka z Bratislavy do Malagy je v prevádzke okrem zimných mesiacov. Letí sa 2× do týždňa (streda a nedeľa). Cesta späť je možná v tie isté dni z Malagy a časy odletov sú okolo obeda. Aktuálne ceny leteniek na najbližšie mesiace si pozrite kliknutím na obrázok Objednať. Letenky do Malagy si môžete jednoducho rezervovať a zaplatiť priamo cez internet, ak máte k dispozícií internet banking, alebo embosovanú platobnú kartu. Platba za letenky je možná aj prevodom, alebo vkladom na účet.

Pozrite si tiež

Ubytovanie v Španielsku | Zájazdy do Malagy |

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme