Letenky z Košíc do Burgasu

Ponúkame vám na predaj samostatné letenky z Košíc do Burgasu na letnú sezónu 2018. Letenky sú rozdelené do troch termínov: jún/júl – júl/august – august/september

Generic placeholder image
248,00 €
Generic placeholder image
KošiceBurgas
  • Využite možnosť zabezpečiť si svoje letenky do Burgasu medzi prvými.
  • Cena spiatočnej letenky začína na cene 245 eur / osoba vrátane všetkých poplatkov. V cene letenky je zahrnutá príručná batožina do 8 kg a batožina na odovzdanie do 15 kg.
  • Letenky si môžte u nás aj nezáväzne rezervovať až na 24 hodín. Počet miest na každej linke je obmedzený a cena jednotlivých leteniek sa môže podľa obsadenosti meniť.

Pri zakúpení leteniek pre rodiny a väčšie skupiny možnosť využitia skupinovej zľavy. Svoje požiadavky na takéto letenky nám môžte zasielať na email info@nadosah.sk alebo nás kontaktujte telefonicky: 051/3700006, Orange 0915 359 860.

Odlety z Košíc

  • Prvý let z Košíc do Burgasu je naplánovaný na 17. júna 2018. Posledný let v nasledujúcej letnej sezóne z Burgasu bude 11. septembra 2018

Základné informácie o letisku

  • Letisko Burgas – Burgas (Bourgas) Airport je medzinárodné letisko pri meste Burgas v Bulharsku. Svoje letenky na pravidelné lety v rámci Európy poskytujú Aer Lingus, Bulgaria Air, S7 Airlines a Wizz Air. Prevahu majú charterové lety do Burgasu. Tie ponúka omnoho väčšie množstvo leteckých spoločností. Výrazný rast cestovného ruchu v Bulharsku núti letisko k rozvoju a rozširovaniu. V roku 2006 bulharská vláda poskytla spoločnosti Fraport 35-ročnú koncesiu na oplátku za investície nad 500 miliónov eur. Táto investícia sa odzrkadlila už v roku 2010 a to zvýšením počtu prepravovaných pasažierov.

Pozrite si tiež

Ubytovanie v Burgase | Zájazdy do Burgasu |

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

Meno:
E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Kontrolný text z obrázka