Letenky z Košíc do Burgasu

  • Využite možnosť zabezpečiť si svoje letenky do Burgasu medzi prvými.
  • Cena spiatočnej letenky začína na cene 234 eur / osoba vrátane všetkých poplatkov. V cene letenky je príručná batožina do 8 kg. Podpalubnú batožinu je možné k letenke dokúpiť za poplatok 50 EUR/kus/oboj­smerne.
  • Letenky si môžete u nás aj nezáväzne rezervovať až na 24 hodín. Počet miest na každej linke je obmedzený a cena jednotlivých leteniek sa môže podľa obsadenosti meniť.

Pri zakúpení leteniek pre rodiny a väčšie skupiny možnosť využitia skupinovej zľavy. Svoje požiadavky na takéto letenky nám môžte zasielať na email info@nadosah.sk alebo nás kontaktujte telefonicky: 051/3700006, Orange 0915 359 860.

Odlety z Košíc

  • Prvý let z Košíc do Burgasu je naplánovaný na 12. júna 2020. Posledný let v nasledujúcej letnej sezóne z Burgasu bude 15. septembra 2020. Linka bude premávať v oboch smeroch vždy v utorok a v piatok.

Základné informácie o letisku

  • Letisko Burgas – Burgas (Bourgas) Airport je medzinárodné letisko pri meste Burgas v Bulharsku. Svoje letenky na pravidelné lety v rámci Európy poskytujú Aer Lingus, Bulgaria Air, S7 Airlines a Wizz Air. Prevahu majú charterové lety do Burgasu. Tie ponúka omnoho väčšie množstvo leteckých spoločností. Výrazný rast cestovného ruchu v Bulharsku núti letisko k rozvoju a rozširovaniu. V roku 2006 bulharská vláda poskytla spoločnosti Fraport 35-ročnú koncesiu na oplátku za investície nad 500 miliónov eur. Táto investícia sa odzrkadlila už v roku 2010 a to zvýšením počtu prepravovaných pasažierov.

Pozrite si tiež

Ubytovanie v Burgase | Zájazdy do Burgasu |

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka