Letenky z Košíc do Cluj

Zaujímavosti o tomto spojení

  • Možnosť leteckého spojenia ponúka Austrian a jeho let Košice – Viedeň – Cluj v dni pondelok, utorok a piatok. Odlet z Košíc je stále o 05:00 hod a prílet do Cluj o 13:20 hod. miestneho času. Upozorňujeme na dlhé čakanie vo Viedni.

Základné informácie o letisku

  • Medzinárodné letisko Cluj-Napoca – Cluj-Napoca International Airport je letisko nachádzajúce sa v srdci Transylvánie, v meste Cluj-Napoca. Letisko bolo pôvodne pomenované ako Letisko Someşeni – Someşeni Airport, keďže je umiestnené v centre Someşeni, čo je v súčasnosti oblasť mesta Cluj-Nopcoa. Pravidelné lety do Cluj-Napoca ponúkajú Carpatair, Lufthansa, Austrian, TAROMWizz Air. Letenky na sezónne lety poskytujú letecké spoločnosti ako napr. Air Bucharest, Koral Blue alebo Sky Airlines. Cesta do centra mesta po diaľnici E576 trvá približne 20 minút.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka