Letenky z Košíc do Damašku

  • Letenky z Košíc do Damašku sú nedostupné, vyhľadajte si lety z iných letísk.

Základné informácie o Damašku

Damašok je druhým najväčším a zároveň hlavným mestom v Sýrii. Patrí medzi jedno z najdlhšie nepretržite obývaných miest. Damašok sa nachádza v juhozápadnej Sýrii. V meste žije viac ako 4,7 milióna obyvateľov. V súčastnosti v meste sídlia vládne orgány krajiny. V roku 2008 bol Damašok vyhlásený za arabské hlavné mesto kultúry.

Základné informácie o letisku v Damašku

V Damašku sa nachádza medzinárodné letisko Damascus. Nachádza sa približne 20 km od mesta. Letisko je sprístupnené od roku 1970 a v posledných rokoch zažíva výrazný nárast cestujúcich. V roku 2010 využilo služby letiska viac ako 5,5 milióna cestujúcich. Medzinárodné letisko je v spojení predovšetkým s mestami v Ázii, Európe, Afrike a Južnej Amerike. Odletová hala letiska ponúka cestujúcim širokú škálu služieb, ako sú reštaurácie, kaviarne, obchody a taktiež miestnosti vyhradené pre prvú triedu. V Damašku ponúka súkromná autobusová spoločnosť prepravné služby medzi letiskom a mestom. Cestujúci môžu využiť aj služby taxi spoločností pri preprave z letiska do Damašku.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka