Letenky z Košíc do Heraklionu

Novinkou medzi letmi z Košíc sú priame lety na Krétu.

Prvý let z Košíc do Heraklionu v novom roku je naplánovaný na 03. júna 2020. Posledný let z Heraklionu do Košíc je 03. októbra 2020. Linka bude v oboch smeroch premávať v stredy a v soboty.

  • Cena spiatočnej letenky je od 283 eur /osoba so všetkými poplatkami. V cene letenky je príručná batožina do 8 kg. Podpalubnú batožinu je možné k letenke dokúpiť za poplatok 50 EUR/kus/oboj­smerne.

Letenky si môžte u nás aj nezáväzne rezervovať až na 24 hodín. Počet miest na každej linke je obmedzený a cena jednotlivých leteniek sa môže podľa obsadenosti meniť.

Pri zakúpení leteniek pre rodiny a väčšie skupiny možnosť využitia skupinovej zľavy. Svoje požiadavky na takéto letenky nám môžte zasielať na email info@nadosah.sk alebo nás kontaktujte telefonicky: 051/3700006, Orange 0915 359 860.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka