Z Košíc do Lamezie Terme

  • Letecká spoločnosť SmartWings spustila aj tento rok predaj leteniek pre priame lety medzi Bratislavou a Lameziou Terme.
  • Prvý let na tejto trase začína 15. júna 2018. Posledný let v sezóne 2018 je z Rhodosu do Bratislavy plánovaný na 21. septembra 2018.

Cena spiatočnej letenky je od 288 eur /osoba so všetkými poplatkami. V cene letenky je batožina na odovzdanie do 15 kg a príručná batožina do 8 kg. Letenky si môžte u nás aj nezáväzne rezervovať až na 24 hodín. Počet miest na každej linke je obmedzený a cena jednotlivých leteniek sa môže podľa obsadenosti meniť.

Pri zakúpení leteniek pre rodiny a väčšie skupiny možnosť využitia skupinovej zľavy. Svoje požiadavky na takéto letenky nám môžte zasielať na email info@nadosah.sk alebo nás kontaktujte telefonicky: 051/3700006, Orange 0915 359 860.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka