Letenky z Košíc do Larnaky

  • Letecká spoločnosť SmartWings spustila aj tento rok predaj leteniek pre priame lety medzi Košicami a Larnakou počas letnej sezóny.
  • Prvý let na tejto trase začína 01. júna 2020. Posledný let v sezóne 2020 je z Larnaky do Košíc plánovaný na 05. októbra 2020.
  • Cena spiatočnej letenky je od 329 eur /osoba so všetkými poplatkami. V cene letenky je príručná batožina do 8 kg. Podpalubnú batožinu je možné k letenke dokúpiť za poplatok 50 EUR/kus/oboj­smerne.
  • Letenky si môžte u nás aj nezáväzne rezervovať až na 24 hodín. Počet miest na každej linke je obmedzený a cena jednotlivých leteniek sa môže podľa obsadenosti meniť.
  • Pri zakúpení leteniek pre rodiny a väčšie skupiny možnosť využitia skupinovej zľavy. Svoje požiadavky na takéto letenky nám môžte zasielať na email info@nadosah.sk alebo nás kontaktujte telefonicky: 051/3700006, Orange 0915 359 860.

Informácie o letisku v Larnake

Hala Sultan Tekke v Larnake Cyprus - nadosah.sk
  • Medzinárodné letisko Larnaka – Larnaka International Airport spravuje francúzska spoločnosť Hermes Airports Ltd. Spoločnosť prevzala správu letiska v máji 2006 a okrem letiska v Larnake spravuje aj medzinárodné letisko Paphos. Letisko Larnaka sa považuje za vstupnú bránu do Cypra. Spoločnosť Hermes Airports v roku 2009 nový terminál, v ktorom sa nachádza 67 odbavovacích prepážok, 8 samo odbavovacích kioskov a 48 odletových brán. Kapacita nového terminálu je 7,5 miliónov pasažierov ročne. Rozšírenie letiska prilákalo mnoho leteckých spoločností, ktoré poskytujú lety do Larnaky snáď z celého sveta. Spoločnosti ponúkajú svoje letenky nielen na pravidelné, ale aj na mnohé charterové lety.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka