Letenky z Košíc do Moskvy

Informácie o letiskách v Moskve

  • V hlavnom meste Ruska sa nachádzajú 3 veľké medzinárodné letiská a jedno menšie regionálne.
Červené námesie Moskva - nadosah.sk
  • Demodevovo letisko Moskva – Demodevovo Airport Moscow je najväčšie civilné letisko Ruska prepravujúce 22,25 miliónov pasažierov ročne. Letenky na pravidelné lety do Moskvy ponúka 77 leteckých spoločností. Letisko Demodevovo slúži ako základňa pre mnohé dcérske spoločnosti najväčších leteckých aliancií ako Star AllianceOneworld. Nezávislá britská agentúra Skytrax zaradila letisko Demodevovo medzi tri najlepšie letiská východnej Európy. Dňa 24.1.2011 letisko Demovovo zažilo tragickú udalosť, keď sa stalo cieľom teroristického ú­toku.
  • Medzinárodné letisko „Sheremetyevo“ – Sheremetyevo International Airport sa nachádza 29 km severozápadne od centra Moskvy. Letisko Sheremetyevo je s kapacitou 19,33 miliónov pasažierov ročne druhé najväčšie letisko Ruska. Slúži aj ako základňa pre ruskú medzinárodnú leteckú spoločnosť Aeroflot a jaj dcérske spoločnosti skupiny SkyTeam. Práve spoločnosť Aerofolot ponúka najviac letov z Moskovských letísk.
  • Medzinárodné letisko Vnukovo – Vnukovo International Airport je letisko nachádzajúce sa 28 km juhozápadne od centra mesta. Letisko Vnukovo je s počtom 9,5 miliónov prepravovaných pasažierov ročne tretím najvyťaženejším letiskom Moskvy. Letisko bolo pôvodne postavené pre vojenské účely ešte počas 2. svetovej vojny. Letisko Vnukovo je najvyššie položeným letiskom Moskvy a práve preto sa v prípade nepriaznivého počasia využíva ako alternatíva pre pristátie lietadiel smerujúcich na iné moskovské letiská.
  • Letisko Bykovo – Bykovo Airport je malé regionálne letisko vzdialené od Moskvy 35 km. Letisko sa predovšetkým využíva pre krátke domáce lety. Letisko slúži ako hlavná základňa pre charterové lety leteckej spoločnosti Centre-Avia. Po vypršaní platnosti zmluvy na prenájom bolo letisko dočasne uzatvorené.

Rezervácia letenky z Košíc do Moskvy

  • button_ok Telefonicky 0915 359 860, 051 749 54 89, email: info@nadosah.sk
  • button_ok O dostupnosti leteniek sa môžete informovať cez systém umiestnený vpravo dole
  • button_ok Vyhľadajte si letenky sami vyplnením nášho formulára vpravo hore

Pozrite si tiež

Ubytovanie v Moskve | Zájazdy do Moskvy |

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka