Letenky z Košíc do Varšavy

Od 2.4.2016 bude premávať priame letecké spojenie na trase Varšava – Košice – Varšava s možným napojením na linky do celého sveta. Cena spiatočnej letenky začína a cene 179.50 Euro na osobu.

Generic placeholder image
164,00 €
Generic placeholder image
KošiceVaršava

Základné informácie o letisku

Letisko Varšava „Chopin“ – Warsaw Chopin Airport je najvyťaženejšie medzinárodné letisko v meste Varšava v Poľsku. Letisko bolo pomenované na počesť poľského skladateľa a rodáka z Varšavy, Fryderyk Chopin. Letisko ponúka viac než 300 pravidelných denných letov do Varšavy. Najpopulárnejšie medzinárodné letenky sú do destinácií Londýn, Frankfurt, ParížAmsterdam. Letisko vybudovalo nový autobusový terminál nachádzajúci sa pri južnej časti terminálu. Nový autobusový terminál má 21 krytých autobusových zastávok a 3 servisné stanice. Na letisko premávajú 3 pravidelné denné autobusové spoje a 1 nočný spoj. Parkovisko letiska tvorí 3 700 parkovacích miest rozdelených do štyroch zón (P1, P2, P3 a P4). Parkovanie priamo pri budove terminálu je zakázané, pretože toto miesto je určené len na rýchle vyloženie pasažierov. Parkovisko pri letisku je spoplatnené.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka