Letenky z Košíc na Rhodos

  • Letecká spoločnosť SmartWings spustila aj tento rok predaj leteniek pre priame lety medzi Košicami a Rhodosom počas letnej sezóny.
  • Prvý let na tejto trase začína 29. mája 2020. Posledný let v sezóne 2020 je z Rhodosu do Košíc plánovaný na 06. októbra 2020. Linka bude premávať v oboch smeroch v utorky a v piatky.

Cena spiatočnej letenky je od 286 eur /osoba so všetkými poplatkami. V cene letenky je príručná batožina do 8 kg. Podpalubnú batožinu je možné k letenke dokúpiť za poplatok 50 EUR/kus/oboj­smerne. Letenky si môžte u nás aj nezáväzne rezervovať až na 24 hodín. Počet miest na každej linke je obmedzený a cena jednotlivých leteniek sa môže podľa obsadenosti meniť.

Pri zakúpení leteniek pre rodiny a väčšie skupiny možnosť využitia skupinovej zľavy. Svoje požiadavky na takéto letenky nám môžte zasielať na email info@nadosah.sk alebo nás kontaktujte telefonicky: 051/3700006, Orange 0915 359 860. 

Základné informácie o letisku

  • Medzinárodné letisko Rhodos „Diagoras“ – Rhodes International Airport „Diagoras“ sa nachádza 14 km juhozápadne od mesta Rhodos na gréckom ostrove Rhodos. Lety na Rhodos sú z veľkej časti sezónneho charakteru. Letenky na pravidelné lety poskytujú Aegean Airlines, Arkia Airlines, Belle Air, Hello, Novair, Olympic Air, Ryanair, Travel ServiceXL Airways France. Mesto je s letiskom prepojené pravidelnými autobusovým spojmi, ktoré premávajú niekoľkokrát denne. Autobusová zastávka sa nachádza približne 300 m od terminálu. Cesta trvá 40 minút. Letisko je ľahko prístupné aj autom. V prípade potreby letisko poskytuje možnosť prenajatia auta alebo využitia taxi služieb.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka
 

Pozrite si tiež

Zájazdy na Rhodos |