Letenky do Abu Dhabi

Letenky z iných krajín

Pozrite si tiež:

Víza do SAE – Dubaj |

Základné informácie o Abu Dhabi

Abu Dhabi je hlavným a zároveň druhým najväčším mestom Spojených arabských emirátov. Nachádza sa na ostrove od centrálneho západného pobrežia Perzského zálivu. V hlavnom meste sídlia dôležité úrady federálnej vlády ako aj členovia vlády so svojimi rodinami. Vďaka svojej polohe je mesto v súčastnosti hlavným kultúrnym a obchodným centrom a zároveň je hlavným politickým a hospodárskym centrom Spojených arabských emirátov. Abu Dhabi sa vyznačuje tiež multikultúrnou spoločnosťou.

Základné informácie o letisku Abu Dhabi

Medzinárodné letisko Abu Dhabi je druhým najznámejším letiskom Spojených arabských emirátov. V počte cestujúcich a rozvoji infraštruktúry je letisko jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich na svete. Terminály na medzinárodnom letisku ovláda druhá najväčšia letecká spoločnosť Etihad Airways. V súčastnosti letisko pracuje na dobudovaní nového terminálu ktorý by mal spolu s ostatnými odbaviť viac ako 50 miliónov cestujúcich ročne.

Zájazdy do Abu Dhabi |

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka