Letenky na Kajmanské ostrovy

Letenky z krajín

  • Medzinárodné letisko „Owen Roberts“ – Owen Roberts International Airport je najväčšie letisko východného Karibiku nachádzajúce sa na ostrove Grand Cayman, blízko mesta George Town. Letisko slúži ako hlavná základňa pre kajmanskú leteckú spoločnosť Cayman Airways. Letenky na pravidelné aj charterové lety ponúkajú nasledovné letecké spoločnosti: Air Canada, American Airlines, British Airways, Continental Airlines, Delta Air Lines, Island Air, United Airlines, US AirwaysWestJet.
  • Medzinárodné letisko „Gerrard Smith“ – Gerrard Smith International Airport sa nachádza na ostrove Cayman Brac. Letisko sa využíva najmä počas hlavnej dovolenkovej sezóny. Na letisku má svoju menšiu základňu spoločnosť Cayman Airways, ktorá sprostredkuje najmä lety medzi 3 kajmanskými letiskami. Lety na ostrov Cayman Brac sprostredkujú len 2 letecké spoločnosti: Cayman Airways a Jamaica Air Shuttle.
  • Letisko „Edward Bodden“ – Edward Bodden Airfield, známe aj pod názvom Letisko Little Cayman, keďže sa nachádza na ostrove Little Cayman. Lety z tohto ostrova smerujú len na okolité kajmanské letiská, sprostredkované spoločnosťami Cayman Airways ShuttleIsland Air.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

Meno:
E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Kontrolný text z obrázka