Rezervácia leteniek

Rezervácia leteniek cez našu internetovú stránku prebieha v piatich jednoduchých krokoch:

  1. Zadanie požiadavky – do letenkového formulára zadávate miesto odletu, príletu, dátumy vašej cesty, počet cestujúcich a flexibilitu hľadania.
  2. Výber letu – z ponúknutých letov si zobrazíte detaily jednotlivých ponúk s možnosťou ich rezervácie.
  3. Zadanie mien – v ďalšom kroku rezervácie je potrebné vyplniť mená cestujúcich tak, ako sú uvedené v ich cestovných dokladoch.
  4. Potvrdenie rezervácie – po vyplnení mien a kontaktných údajov budete môcť svoju rezerváciu letenky potvrdiť. Ak sú všetky údaje vyplnené, rezervačný program zobrazí potvrdenie rezervácie s jeho číslom, platobné údaje a informáciu o najneskoršej možnej platbe. Niektoré letenky je nutné vyplatiť hneď počas rezervačného procesu. Zároveň vám bude doručený email so všetkými dôležitými údajmi o vašej letenke a informáciami o platbe.
  5. Platba za letenku – pokiaľ ste úspešne odoslali platbu za letenku či už bankovým prevodom, alebo platobnou kartou, vaša letenka bude v najkratšom možnom čase vystavená a poslaná na váš email, ktorý ste zadali do rezerváciu. Pri niektorých leteckých spoločnostiach ako Ryanair, Wizz Air, Easy Jet a iných je potrebné si tiež vytlačiť palubný lístok (boarding pass) pred príchodom na letisko.

Rezervácia leteniek cez internet

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka