Ubytovanie v Aalborgu

Aalborg je jedným z najväčších miest v Dánsku. V minulosti bolo dôležitým obchodným a prístavným mestom. Bohatú históriu pripomínajú aj domčeky v centre mesta zo 17. storočia, Aalborghus Castle či historické kostoly. V meste sa nachádza aj viacero významných múzeí, ktoré návštevníkom približujú históriu mesta a okolia. Turisti sa v môžu v Aalborgu pohodlne ubytovať v niektorom z širokej škály krásnych hotelov. Aalborg ponúka návštevníkom viacero turistických atrakcií. Miestna zoologická záhrada, v ktorej sa nachádza viac ako 1200 zvierat patrí medzi vyhľadávané atrakcie mesta. Kultúrne podujatia sa väčšinou konajú v Kultúrnom centre Nordkraft, ktoré obsahuje kiná, divadelné a koncertné sály. Významnou turistickou atrakciou je karneval v Aalborgu, na ktorý každoročne prichádza množstvo turistov. Je to najväčší karneval v Škandinávii a koná sa pravidelne v 21. týždni v roku.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Aalborgu

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka