Ubytovanie v Bansku

Najmodernejším a najlepším lyžiarským strediskom Bulharska je Bansko. Pokiaľ sa rozhodnete stráviť pár dní v prekrásnom prostredí bulharských hôr s vysokým štandartom služieb, agentúra Nadosah.sk vám pomôže vybrať spomedzi širokej ponuky ubytovacích zariadení, medzi ktoré patria aj novopostavené luxusné hotely. V meste vás okrem krásneho prostredia pohoria Pirin očaria aj významné historické pamiatky. Na južnej strane od mesta sa nachádza aj národný park Pirin, ktorý je zapísaný v zozname svetového dedičstva UNESCO a nachádza sa v ňom množstvo prekrásnych jazier, jaskýň a vodopádov. Bansko je mestom s viacerími možnosťami či už pre oddych, šport alebo spoznávanie okolia a histórie. Ponúka širokú škálu služieb aj najnáročnejším návštevníkom a každý si tu nájde mnoho zaujímavých aktivít počas svojho pobytu v tomto krásnom horskom prostredí.

Rezervácia ubytovania v Bansku

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Bansku

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si tiež letenky do Bulharska

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka