Ubytovanie v Berlíne

Berlín je hlavným a najväčším nemeckým mestom s rozvinutou kultúrou a bohatou históriou. Mesto je tiež výrazným ekonomickým a politickým centrom. Aj vďaka svojej výhodnej polohe je Berlín obľúbenou turistickou destináciou. Návštevníci môžu počas pobytu v meste využiť niektorý z množstva hotelov od cenovo výhodných až po luxusné hotely s nadštandardnými službami. Berlín ponúka svojím návštevníkom mnoho pamiatok, atrakcií, kultúrnych a športových podujatí. Medzi najznámejšie a vyhľadávané pamiatky patrí Brandenburská brána a Berlínsky múr pripomínajúci nemeckú históriu. V Berlíne sa nachádza mnoho múzeí, ktoré sa určite oplatí navštíviť. Počas pobytu si nenechajte ujsť Holokaust múzeum, Deutsches Historisches múzeum, Gemäldegalerie či Židovské múzeum. Berlín je mestom plným pamiatok ale aj kultúrnych atrakcií a zaujímavostí. Pravidelne sa tu koná mnoho festivalov, divadelných a kultúrnych predstavení a športových podujatí.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Berlíne

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka