Ubytovanie v Brne

Brno je druhým najväčším mestom v Českej republike. Svojím návštevníkom ponúka mnoho zaujímavostí, pamiatok a atrakcií. V Brne sa nachádza niekoľko krásnych hotelov v rôznych cenových kategóriách. Pri pobyte v Brne by ste si nemali nechať ujsť návštevu jeho historického centra, kde sa nachádza väčšina pamiatok mesta. Brno každoročne usporiadáva množstvo festivalov, kultúrnych podujatí, či výstav. Najvýznamnejšie pamiatky mesta sú pevnosť a hrad Špilberk, hrad Veveří, ale aj Katedrála Svätého Petra a Paula. V Brne sa nachádza aj jedna z pamiatok svetového dedičstva UNESCO. Vila Tugendhat je významným architektonickým dielom. Okrem množstva historických a kultúrnych pamiatok má Brno vo svojom okolí krásne prírodne prostredie, z ktorého najzaujímavejšie sú oblasti Moravského krasu.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Brne

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si tiež autobusy do Brna

Autobusy do Brna

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka