Ubytovanie v Burgase

Obľúbenou turistickou destináciou v Bulharsku je aj Burgas. Nachádza sa na pobreží Čierneho mora a každoročne ho navštívi mnoho turistov. Vyhľadávaná letná turistická destinácia ponúka návštevníkom viacero druhov ubytovania. Zo širokej ponuky hotelov a apartmánov vám agentúra Nadosah.sk pomôže vybrať a rezervovať ubytovanie presne podľa vašich požiadavok. Burgas ponúka návštevníkom viacero kultúrnych a historických pamiatok. Pri pobyte v príjemnom prostredí na pobreží Čierneho mora by ste si nemali nechať ujsť ani návštevu viacerých múzeí a galérii, ktoré sa v Burgase nachádzajú. Najnavštevova­nejšími sú Okresné múzeum histórie a Galéria výtvarného umenia. Vhodným miestom pre oddych je aj Sea Garden Park s príjemným prostredím a bohatým kultúrnym programom, ktorý láka stále viac návštevníkov.

Rezervácia ubytovania v Burgase

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Burgase

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si tiež letenky do Bulharska

Zájazdy do Burgasu |

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka