Ubytovanie v Hamburgu

Hamburg, Nemecko - nadosah.sk
Hamburg patrí medzi jednu z najobľúbenejších prázdninových destinácii v Európe. Nachádza sa tu mnoho atrakcií a zaujímavostí vhodných pre rodinné výlety ako aj mnoho historických pamiatok. Hamburg ponúka návštevníkom ubytovanie v útulných bed and breakfast, moteloch, hoteloch v rôznych cenových kategóriách a luxusných apartmánoch. Cestovný ruch je dôležitou súčasťou Hamburgu. Turisti majú možnosť navštíviť niektoré z množstva múzeí, divadiel, hudobných scén alebo klubov. Miniatur Wunderland je múzeum určené predovšetkým pre deti. Ďalšími významnými múzeami sú Deichtorhallen a Múzeum umenia a priemyslu. Najznámejšími historickými pamiatkami mesta sú architektonická pamiatka Chile House, kostol svätého Michala a Town Hall. Medzi vyhľadávané prírodné zaujímavosti mesta patrí štvrť Aussenalster, Hagenbecks Tierpark a botanická záhrada. Hamburg má čím zaujať najrôznejšie kategórie návštevníkov.

Rezervácia ubytovania v Hamburgu

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Hamburgu

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka