Ubytovanie v Karlových Varoch

Karlové Vary nachádzajúce sa v západných Čechách sú známym kúpeľným mestom. Nachádza sa v ňom mnoho hotelov, apartmánov, a zariadení pre oddych a relaxáciu. Mesto je vyhľadávanou turistickou destináciou vďaka svojím kúpeľom s liečivými horúcimi prameňmi, ktoré navštevuje aj mnoho domácich a zahraničných osobností. Mesto tiež každoročne organizuje medzinárodný filmový festival. V Karlových Varoch sa natáčalo aj viacero filmov, ako napríklad časť z filmového hitu Casino Royale. Od Prahy sú kúpele vzdialené približne 130 km. Svetovo uznávané kúpele ponúkajú návštevníkom mnoho liečivých a relaxačných procedúr v príjemnom prostredí.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Karlových Varoch

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si tiež letenky do Prahy

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka