Ubytovanie v Kodani

pohlad na mesto Kodan - nadosah.sk
Kodaň je známa ako zelené mesto, plné stromov a parkov s príjemnou atmosférou a je tiež považovaná za jedno z najčistejších a najbezpečnejších miest v Európe. V hlavnom meste Dánska prevláda vysoká životná úroveň, čo sa odráža aj na kvalite poskytovaných služieb pre turistov. V Kodani si môžete vybrať z viacerých druhov ubytovania ako sú hotely vhodné pre celé rodiny, či 3 až 5 hviezdičkové hotely a apartmány. Kodaň okrem krásnych parkov ponúka návštevníkom mnoho turistických atrakcií a pamiatok. Medzi hlavné a najvýznamnejšie pamiatky mesta patria palác Amalienborg, zámok Rosenborg, či zábavný park Tivoli Gardens. Nachádza sa tu tiež niekoľko významných dánskych múzeí ako Dánske Národné múzeum či Dánske Art & Design múzeum. Kodaň ponúka mnoho pamiatok a atrakcií, ktoré oslovia návštevníkov všetkých vekových kategórii, stačí si len vybrať.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Kodani

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka