Ubytovanie v Leeds

Leeds je známym mestom nákupov a obchodných centier. Okrem nákupov však mesto ponúka aj viacero atrakcií, ktoré sa oplatí pri návšteve Leeds vidieť. Zo širokej ponuky ubytovania vám agentúra Nadosah.sk pomôže vybrať ubytovanie presne podľa vašich predstáv. V Leeds si môžete vybrať z bohatej ponuky hotelov, penziónov, bed and breakfast, luxusných hotelov a apartmánov.

Mesto Leeds navštevujú turisti prevažne kvôli nákupom. Okrem nákupných centier sa tu však oplatí navštíviť aj niektoré z významných múzeí ako Múzeum egyptských múmii a skamenelín, Abbey House Muzeum, Muzeum Armely Mills. Zaujímavou atrakciou sú aj nákupné arkády The Corn Exchange Pretty, v ktorých sa nachádzajú tie najlepšie reštaurácie a podniky.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Leeds

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si tiež letenky do Leedsu

Autobusy do Bradfordu

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka