Ubytovanie v Marseille

pohlad na Marseille - nadosah.sk
Marseille je jedným z najstarších miest v Európe. V súčasnosti je však jedným z najrušnejších miest vo Francúzsku plným zaujímavosti a atrakcií. Príjemné pobrežie, bohaté architektonické pamiatky a história, ale aj rušný a zaujímavý nočný život lákajú každoročne čoraz viac návštevníkov. V Marseille sa nachádza viacero hotelov v rôznych cenových kategóriách od jednoduchých po luxusné hotely aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. V Marseille je možné vidieť mnoho pamiatok. Najstaršia časť mesta Le Panier, starý prístav Old Port či Katedrála of Sainte Marie-Majeure a mnoho ďalších pamiatok približuje návštevníkom históriu mesta. Mesto taktiež organizuje každoročne mnoho kultúrnych podujatí. Nech už sa rozhodnete navštíviť Marseille v ktoromkoľvek ročnom období, vždy je tu množstvo atrakcii a zaujímavých podujatí ktoré sa oplatí vidieť.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Marseille

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pozrite si ešte

Autobusy do Marseille

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka