Ubytovanie v Mníchove

Mníchov je hlavným mestom spolkovej krajiny Bavorsko a tretím najväčším v Nemecku. Mníchov je kultúrnym mestom s dlhou históriou, ktorú je možné vidieť na mnohých miestach. Mnoho návštevníkom oceňuje aj rušný a pestrý nočný a spoločenský život plný zábavy. V Mníchove sa nachádza mnoho hotelov. Môžete si vybrať niektorý z útulných nizkonákladových hotelov alebo 3 až 5 hviezdičkových hotelov a luxusných apartmánov. Mníchov je vyhľadávanou turistickou destináciu vďaka množstvu pamiatok, histórii a bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu. Väčšina pamiatok sa sústreďuje na hlavnom námestí Marienplatz. Vyhľadávanými turistickými atrakciami sú aj Tierpark Hellabrunn mníchovská Zoo, park Englischer Garten či turistický trh Viktualienmarkt. Mníchov ponúka aj viacero možností pre oddych a rekreáciu. Môžete tu navštíviť otáčavú reštauráciu Olympic Tower z ktorej je krásny výhľad na mesto či Olympic Park s množstvom rekreačných zariadení. V Mníchove sa každoročne koná aj najznámejší pivný festival Oktoberfest, ktorý je lákadlom pre mnoho návštevníkov z celého sveta.

Rezervácia ubytovania v Mníchove

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Mníchove

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka