Ubytovanie v Odense

Tretie najväčšie mesto v Dánsku Odense je hlavným mestom ostrova Funen. Turistom ponúka viacero zaujímavých atrakcií, ktoré by mali pri pobyte v meste navštíviť. V Odense sa nachádza viacero hotelov v rôznych cenových kategóriách. V Odense môžu návštevníci vidieť mnoho atrakcií a pamiatok. Jednou z najvýznamnejších pamiatok je Saint Canute's Cathe­dral, ktorá patrí aj medzi najkrajšie kostoly v Dánsku. Významnou pamiatkou je aj kostol Panny Márie a Palác Odense. Odense je rodiskom spisovateľa Hansa Christiana Andersena, ktorého rodný dom je vyhľadávanou turistickou atrakciou. V meste sa každoročne konajú slávnosti pri príležitosti narodenín tohto spisovateľa. V meste nechýbajú ani viaceré múzeá z ktorých najznámejšie je Dánske železničné múzeum, či Funen Village, open-air múzeum, v ktorom môžu návštevníci vidieť typické staré domy.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Odense

Platba za ubytovanie môže prebehnuť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka