Ubytovanie v Oslo

V Hlavnom meste Nórska sa nachádza viacero zaujímavých budov a pamiatok. Oslo je obľúbenou turistickou destináciou s množstvom atrakcií, športovísk a krásnou prírodou. Návštevníci majú možnosť ubytovať sa a stráviť príjemný pobyt plný zaujímavosti v niektorom z útulných hotelov v rôznych cenových kategóriách alebo luxusných apartmánoch. Pokiaľ sa rozhodnete navštíviť Oslo, nenechajte si ujsť návštevu najvýznamnejších pamiatok ako Kráľovský palác, Pevnosť Akershus Weave či Oslo City Hall. V meste sa nachádza aj viacero významných múzeí ako Viking Ship múzeum, Národná Galéria, a Prírodné a historické múzeum. Oslo je tiež známe prírodnými zaujímavosťami. Frogner Park plný sôch, Slottsparken s množstvom chodníkov a Fjordy v Osle sú vyhľadávanými turistickými atrakciami. Priaznivci zimných športov ocenia jedno z najlepších nórskych lyžiarskych stredísk Holmenkollen.

Naše výhody

  • rezervácia hotela bez kreditnej karty
  • široký výber ubytovacích zariadení – hotely, bed & breakfast, penzióny, apartmány..
  • možnosť nezáväznej rezervácie
  • bezproblémová zmena mena v rezervácii
  • flexibilné storno podmienky (okrem akciových ponúk)
  • najlepšie dostupné ceny ubytovania v Oslo

Platba za ubytovanie môže prebehnúť najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie a to na základe faktúry prevodom na bankový účet.

Pošlite nám svoju otázku k tejto téme

E-mail: * Nebude nikde uverejnený
Otázka: *
Súhlas so spracovaním osobných údajov: * Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom prípravy ponuky a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu. Viac informácií o ochrane osobných údajov: https://goo.gl/fMAJUC.
Kontrolný text z obrázka